Kobiety Mafii 2 - OGLĄDAJ ONLINE

  • Cały film Serwer Wersja Jakość
Kobiety Mafii 2

Kobiety Mafii 2

Oryginalny tytuł: Kobiety Mafii 2

1h 54min AkcjaPremiery

6.4
IMDb 6.4/10 31 401 głosów

2019

Po przejęciu władzy nad stolicą

gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Pomysł na realizację filmu „Kobiety mafii”

zrodził się w głowie Patryka Vegi niemal tuż po tym, jak na ekrany trafił jego film – „Pitbull. Ruszyły zdjęcia do drugiej części hitu Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”. Premiera filmu odbędzie się tydzień po Walentynkach 2019. Obejrzalem właśnie zwiastun # kobietymafii 2 i tak sobie myślę że to może nie Patryk vega jest kiepskim twórcą, a nawet przeciwnie, jest bardzo świadomym filmowcem i wie dokładnie co robi, tylko jego publiczność jest „XXDDDD” I dlatego robi filmy które są bardzo słabe, żeby się dobrze sprzedały, bo „XXDDDD” takiego kina oczekują. W 2019 roku do kin wejdzie nowy film Patryka Vegi – Kobiety mafii 2. Jak się okazuje, nie zabraknie w nim olsztyńskiego, sportowego akcentu.

Ponad 1,5 mln odsłon może pochwalić się zwiastun kolejnego filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”. Imponujący wynik udało się osiągnąć na Facebooku w zaledwie 16 godz. Rok później do kin wejść ma kontynuacja przygód bohaterów w filmie „Kobiety Mafii 2”. I na tym nie koniec, bowiem Patryk Vega zapowiedział, że film będzie trylogią, która ma się ukazywać co roku po walentynkach. Zmieniło się tylko tyle że kiedyś była młoda, nieznana i żenująca, a teraz jest trochę znana, stara, ale nadal żenująca ? W sumie bardzo dobrze, że Vega ją zatrudnił do swojego quasi-filmu, żenujący ludzie powinni trzymać się razem ?

Stało się… Patryk Vega powrócił

w zwiastunie filmu Kobiety mafii 2. Jeśli zapomnieliście, jak wygląda prawdziwie złe kino, twórca Pitbulla streści Wam to na przestrzeni pięciu minut. Na swoim fanpage’u na Facebooku reżyser Patryk Vega opublikował najnowsze zdjęcie z prób aktorskich do filmu Kobiety mafii 2. Widzimy, że w obsadzie znajdzie się raper ze Szczecina znany jako Bonson oraz młoda aktorka Aleksandra Grabowska. Podczas gdy wciąż toczą się dyskusje wokół poruszającego kwestie stanu polskiej służby zdrowia filmu „Botoks„, a widzowie, choć często zniesmaczeni, wciąż chodzą do kina na jego seanse, Patryk Vega już szykuje kolejny hit.

W obsadzie najnowszego filmu Patryka Vegii znajdują się Olga, Kasia Warnke, Agnieszka Dygant, Bogusław Linda, Aleksandra Popławska, Krzysztof Czeczot, raperzy Sobota i Bonson, Aleksandra Grabowska , Enrique Arce, Angie Cepeda (znana z serialu „Luz Maria”), Janusz Chabior i Piotr Adamczyk, który tym razem… nie wygląda jak papież. Na film Patryka Vegi „Kobiety mafii” czekamy do lutego 2019 r., Kinowa premiera „Kobiet mafii 2” odbędzie się 22 lutego 2019 roku. Historia utrzymana jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni.

Historia utrzymana jest w klimacie poprzednich hitowych produkcji Patryka Vegi, także jego fani nie powinni czuć się zawiedzeni. Przypomnę, że pierwsze Kobiety mafii nie zyskały uznania widzów ( 5,3/10 na Filmwebie ) ani krytyków ( 4,3/10 na Mediakrytyk ). Mimo to wbrew zdrowemu rozsądkowi tłumy ruszyły do kin i film przyniósł do kas biletowych co najmniej 13 milionów dolarów Nie poczułem się w obowiązku dokładać Patrykowi Vedze do kolejnego szybkiego samochodu budzącej niepokój ekologów pojemności silnika. Po kinowym sukcesie filmu sensacyjnego „Kobiety mafii” producent i reżyser Patryk Vega już planuje nakręcenie kontynuacji.

Zobacz też