Nieznośny ciężar wielkiego talentu Cały film (2022) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Komediowe » Nieznośny ciężar wielkiego talentu
Nieznośny ciężar wielkiego talentu cały film CDA

Nieznośny ciężar wielkiego talentu • CDA

Oryginalny tytuł: The Unbearable Weight of Massive Talent

Oglądaj cały film Nieznośny ciężar wielkiego talentu online HD

Ten film to kluczowy moment w karierze Nicolasa Cage’a. Osobiście widzę go pierwszy raz w roli komediowej. Dlatego właśnie cały film Nieznośny ciężar wielkiego talentu jest taki ciekawy. Niegdyś świetna gwiazda filmowa. Moim zdaniem tak jest do teraz. Aczkolwiek kilka złych wyborów filmowych i spadła na niego ogromna fala krytyki. Postacie animowane w filmie Belle nie mają takiego problemu. Jedynie można skrytykować głos aktora lub wizję producenta.

W długo oczekiwanej komedii The Unbearable Weight of Massive Talent Nicolas Cage występuje w roli Nicolasa Cage’a. Musi przekazać swojego najlepszego, najbardziej autentycznego wewnętrznego Nicolasa Cage’a i wziąć udział w ekskluzywnym przyjęciu urodzinowym jako on sam. Aktor pracuje dla CIA i musi zabić groźnego przestępcę. Celem CIA jest bogaty człowiek o imieniu Javi Gutierrez, grany przez Pedro Pascala, który jest wielkim fanem Nicolasa Cage’a. Gutierrez będzie wędrował z Cage’em, opowiadając o tym, co kocha w Nicolasie Cage’u io tym, co ma nadzieję zobaczyć od Cage’a w przyszłości. Cage stara się rozwiązać zagadkę kryminalną, jak tylko Nicolas Cage potrafi. Ostatecznie tylko Nicolas Cage może uratować wszystkich, łącznie z samym sobą.

Komedia z Nicolasem Cage’m

Powoli, ale pewnie, Cage wraca do nas, albo z zabawnymi małymi rolami w dużych filmach, albo z głośnymi zwrotami w mniejszych filmach. Powrót do klatki trwa dalej, z wiadomością, że podpisał kontrakt z Draculą w Renfield Chrisa McKaya, obok Nicholasa Houlta i Akwafiny. A potem jest Nie do zniesienia ciężar ogromnego talentu. Wiele mówiono o Nie do zniesienia ciężarze ogromnych talentów, w większości dziwnie, ale zwiastun wydany w tym tygodniu wyjaśnia wszystko. Cały film online jest godny polecenia.

W filmie Nieznośny ciężar wielkiego talentu dzieje się bardzo dużo. Aktor przeżywa kryzys w karierze, który jest zmuszony do podjęcia pracy wartej milion dolarów, biorącej udział w urodzinach bogatego super-fana. A Nicolas Cage musi przyjąć tożsamość kilku klasycznych postaci Nicolasa Cage’a, z których wszystkie są prawdziwymi postaciami Nicolasa Cage’a, ponieważ Nicolas Cage gra prawdziwego Nicolasa Cage’a. Dodatkowo Cage zagra także Nicky’ego, wytwór jego własnej wyobraźni. Być może przeceniłem, jak jasne jest to wszystko. To naprawdę bardzo zagmatwane.

Podobne filmy do Nieznośny ciężar wielkiego talentu:
Inne filmy online CDA