Niebezpieczny kochanek Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Psychologiczne » Niebezpieczny kochanek
Niebezpieczny kochanek cały film CDA

Niebezpieczny kochanek • CDA

Oryginalny tytuł: Cat Person

Lektor PL - Napisy PL

Rok premiery:

2h

Filmy PsychologiczneThrillery

5.9
5.9/10 3 661 głosów

2023

Susanna Fogel

Emilia Jones, Nicholas Braun, Josh Andrés Rivera, Hope Davis, Geraldine Viswanathan

CDA

eKino

Niebezpieczny kochanek (2023) CDA – gdzie obejrzeć cały film?

Cały film Niebezpieczny kochanek 2023 to mrożący krew w żyłach thriller psychologiczny. Czy jesteś fanem mrocznych filmów, które trzymają w napięciu do samego końca? Nie szukaj dalej niż tan film, któy pojawił się w 2023 roku. Ten świetny thriller psychologiczny w reżyserii Susanny Fogel, z Emilią Jones, Nicholasem Braunem, Joshem Andrésem Riverą, Hope Davis i Geraldine Viswanathan w rolach głównych, z pewnością przyprawi Cię o dreszcze. Film napisany przez Michelle Ashford może pochwalić się wciągającą fabułą, która pozostawi Cię w niepewności do samego końca.

Fabuła filmu, który zwala z nóg

Fabuła filmu Niebezpieczny kochanek koncentruje się wokół życia 20-letniej Margot, granej przez Emilię Jones. Jest atrakcyjną studentką, która dorabia na życia poprzez pracę w kinie. Podczas pewnego dnia w pracy spotyka kilkanaście lat starszego mężczyznę. To miłośnik filmów, który uwielbia chodzić do kina. Bohater grany przez Nicholasa Brauna. Nasi główni bohaterowie szybko znajdują wspólny język i zaczynają mocno flirtować. Cała znajomość szybko przechodzi w coś bardziej angażującego.

Od niewinnego spotkania po namiętne wiadomości tekstowe. Robert bardzo zaimponował naszej bohaterce. Margot bardzo się nim interesuje i można powiedzieć, że powoli zakochuje. Jest bardzo zauroczona w tym starszym od niej mężczyzny. Wiek nie gra dla niej roli. Czy przerodzi się to w prawdziwy romans? Zobaczycie sami oglądając cały film online bez limitu. Jednak ta dziwna więź między bohaterami zaczyna wymykać się spod kontroli. Margot zaczyna bać się swojego niedoszłego partnera.

Obsada aktorska w filmie online

W miarę rozwoju historii stan psychiczny Margot pogarsza się do punktu, z którego nie ma już odwrotu. Pewnego wieczoru, gdy Margot poczuje narastającą niepewność i brak zaufania do Roberta, zdarzy się coś, co zmieni ich życie na zawsze. Jesteście gotowi na taką dawkę emocji? Obsada aktorska w tym filmie jest świetna. Do głównych bohaterów dołączają Josh Andrés Rivera, Hope Davis, Geraldine Viswanathan. Natomiast wielu krytyków twierdzi, że obsada mogłaby być trochę lepiej dobrana na potrzeby filmu Niebezpieczny kochanek 2023.

Jednym z najbardziej imponujących aspektów filmu Niebezpieczny kochanek cda są zdjęcia, które tworzą niespokojną i niepokojącą atmosferę. Ciemne oświetlenie i intensywne zbliżenia postaci zwiększają ogólne napięcie filmu. W połączeniu z zapadającą w pamięć ścieżką dźwiękową film ma wszelkie cechy thrillera psychologicznego i trzyma widza w napięciu. To wszystko za sprawą świetnej reżyserki i świetnie napisanego scenariusza. Jedynie scenariusz w serialu Fargo może być lepiej napisany pod względem psychologicznym.

Cat Person czyli oryginalny tytuł filmu

Oryginalny tytuł naszego to Cat Person, co w dosłownym tłumaczeniu na język polski znaczy „człowiek kot„. Aczkolwiek z kotem ten film nie ma nic wspólnego. Za polską dystrybucję odpowiada oczywiście Kino Świat. Natomiast studia, który pomagały przy produkcji filmu Niebezpieczny kochanek online to 30WEST, Imperative Entertainment i StudioCanal. Niektóre z nich charakteryzują się głównie pomocą przy thrillerach, a szczególnie psychologicznych.

Niebezpieczny kochanek w wersji Lektor PL

Niebezpieczny kochanek 2023 to film idealny dla fanów gatunku thrillera psychologicznego. Intrygująca fabuła, imponujące zdjęcia i znakomita gra aktorska sprawiają, że tego filmu nie można przegapić. Susanna Fogel wykonała świetną robotę, reżyserując ten film i wcielając w życie wizję Michelle Ashford. Jeśli szukasz filmu, który sprawi, że będziesz w napięciu, a serce zacznie bić szybciej, „Niebezpieczny kochanek 2023” zdecydowanie powinien znaleźć się na Twojej liście filmów, które musisz obejrzeć.

Podobne filmy do Niebezpieczny kochanek:
Inne filmy online CDA