Nie! (Nope) - ZALUKAJ ONLINE

Nie! (Nope)

Nie! (Nope)

Oryginalny tytuł: Nope

Zalukaj cały film Nie! (Nope) online HD

Jak dobrze wiecie Zwiastuny filmu „Nie!” Jordana Peele, jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów lata, wzbudziły intrygujące pytania. Czy to western, czy może film online gatunku horror? Niektórzy twierdzą, że to fantastyka naukowa. Zdania są podzielone, bo ciężko wyczuć co autor miał na myśli. Dlatego jesteśmy ciekawi czy niby horror Nope (2022) spełni oczekiwania wywołane przez zwiastuny. Kolejnym ciekawym filmem jest Bestia (2022). To thriller, który naprawdę warto wrzucić na duży ekran.

Zaskakujące jest to, jak mało informacji na temat „Nie” scenarzysty/reżysera Jordana Peele wyciekło od czasu jego pierwszego ogłoszenia. Było kilka zwiastunów, które pokazują, co może, ale nie musi być głównym zagrożeniem filmu, a zespół marketingowy wykonał bardzo dobrą robotę z plakatami głównych członków obsady patrzących w niebo i wypowiadających tytuł filmu. W filmie znajdziemy takich aktorów jak Wrenn Schmidt, Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Brandon Perea, Michael Wincott i wielu innych ciekawych aktorów.

Oglądaj online bez limitu w najlepszej jakości

Całe to pragnienie kapitalistycznego zysku kasowego ma swoją cenę, a mianowicie buduje szum i oczekiwania publiczności, które mogą nie zostać spełnione, gdy gotowy produkt zostanie odsłonięty. To niezmiennie prowadzi do narzekań na Twitterze i mnóstwa przemyśleń, których nie mam ochoty czytać, nawet jeśli nie podobał mi się film. Uzupełnienie składu aktorów to oczywiście takie nazwiska jak: Steven Yeun, Keith David, Devon Graye i Terry Notary. To jedna z moich ulubionych produkcji w tym roku, zaraz po serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Oczywiście to subiektywna ocena bo kocham uniwersum Władcy Pierścieni.

Mogę teraz donieść, że odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi: Tak. Oznacza to, że w filmie jest kilka fascynujących wewnętrznych napięć. Widzimy także nienagannie poprowadzone napięcie, ostre żarty i urzekająca, denerwująca atmosfera wszechobecnej dziwności. Cały film Nie! (Nope) to całkiem dobry horror. Lepszego w tym roku nie widziałem i to jest piękne. Takie filmy online warto oglądać. Dlatego drogi widzu po prostu zalukaj ten film i ciesz się wspaniałą rozrywką bez limitu.

Zobacz też