Nie czas umierać (No Time to Die) - OGLĄDAJ ONLINE

Nie czas umierać (No Time to Die)

Nie czas umierać (No Time to Die)

Oryginalny tytuł: No Time to Die

Oglądaj cały film Nie czas umierać (No Time to Die) online HD

Standardowy nosiciel brytyjskiej miękkiej siły powraca w filmie wyrwanym z kin w czasach niedoboru papieru toaletowego, opartym na postaci literackiej stworzonej w czasach, gdy obowiązywała jeszcze reglamentacja cukru i mięsa, a teraz wydanym, gdy Brytyjczycy walczą o benzyna na podjazdach. Bond, podobnie jak Norma Desmond, znów jest gotowy na zbliżenie. Film nazywa się „Nie czas umierać (No Time to Die) online” i trwa dwie godziny i 43 minuty. Ktoś gdzieś się śmieje. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie film Wesele (2021), który pojawił się w podobnym czasie. Moim zdaniem akurat w Polsce zdecydowanie skradł show.

Ale nie James Bond, który odkąd Daniel Craig grał w tę kultową kreację Iana Fleminga, był ponury. Nie kij w błocie ani sztywniak, pamiętajcie; nawet jeśli era franczyzy Craiga wydawała się nieco pozbawiona jawnego obozu, nie zabiła jego poczucia humoru. Daniel Craig po raz kolejny pokazuje nam swoją przystojną twarz Shreka i urocze uszy nietoperza, nakrapiane bliznami po wczorajszym uderzeniu, usta jak zawsze zaciśnięte z determinacją lub obrzydzeniem. Obsada aktorska nie mogła zostać lepiej wybrana. Przynajmniej tak mi się wydaje.

No Time to Die online Lektor PL

A ostatni film Craiga jako diwy brytyjskiego wywiadu to epicki szturmowiec, ze scenariuszem Neala Purvisa, Roberta Wade i Phoebe Waller-Bridge dostarcza patosu, dramatu, komedii obozowej (Bond nazwie M „kochanie” w chwilach nerwowości). złamane serce, makabryczny horror i skandalicznie głupia, staromodna akcja w filmie, który przywodzi na myśl świat Dr No na jego wyspie. Nie czas umierać pokazuje wiele ciekawych rzeczy i to nawet na seansie online.

Reżyser Cary Fukunaga przedstawia to z niesamowitym rozmachem, a film pokazuje nam także romantycznego Bonda, nieudolnego Bonda, Bonda, który nie boi się okazywać swoich uczuć, jak stary łajdak, którym się okazał. Ten aktor Bond, ze swoimi aquapura oczami i buldogiem, coraz bardziej ma w sobie coś z rannego zwierzęcia. Tak, robi parkour w egzotycznych krajobrazach i walczy na lądzie, morzu i powietrzu jak jednoosobowa armia narodowa. Jasne, jego zaangażowanie w misje było w zasadzie bezdyskusyjne.

Cały film dostępny w jakości HD

Mdlące i senne preludium wskazuje na straszną traumę kształtującą w dzieciństwie dr Madeleine Swann (cudownie powściągliwą Léa Seydoux), tej enigmatycznej postaci, którą widzieliśmy w ostatnim filmie, która teraz przeżywa romantyczną ucieczkę z Jamesem. Ale szokujący akt przemocy niszczy ich sielankę, jak wiedzieliśmy, że musi. James Bond wykonuje kilka spektakularnych wyczynów kaskaderskich, gdy rzuca się z mostu. Jednak rzadko wydawał się przesadnie podekscytowany biznesem bycia człowiekiem numer jeden w MI6. Strata, czy coś w tym stylu, zdawała się podążać za nim od samego początku. W pewnym sensie, począwszy od Casino Royale z 2006 roku, filmy nadrabiają zaległości.

Nie czas umierać online bez limitu na VOD

Zawodowym uznaniem Craiga jest to, że jego występ w No Time to Die, który wyjdzie 8 października, nie ma zbyt wielkiego poczucia, że ​​nie da się go pieprzyć. Nie pasowałoby to do tego filmu, który wyreżyserowany przez Cary’ego Joji Fukunagę niesie za sobą ciężar kulminacji. Wszyscy wiemy już, że to koniec Craiga i mądrze, No Time to Die nie stawia żadnych fałszywych pretensji. Jako film, związany z Bondem lub nie, jest po prostu w porządku: czasem intrygujący, czasem nie, czasem nudny, czasem nie.

Jest to oczywiście festiwal absurdu i komplikacji, zawrotny świat gigantycznych mechanizmów fabularnych poruszających się jak ptolemejski wszechświat zagrożenia. Być może nic w tym nie dorównuje dramatowi pełnych wściekłości zranionych uczuć Bonda na samym początku. Ale jest bardzo przyjemna i radośnie spektakularna . To właśnie Craig, Seydoux i Malek sprzedają to bardzo ciężko i widać przyjemność, jaką wszyscy czerpią z tego gigantycznego kawałka śmiesznie oglądanej rozrywki, która wydaje się, że zajmuje połowę czasu. Seans jest świetny.

Fabuła filmu Nie czas umierać

To trochę bardziej udane, jeśli pomyślimy o tym zamiast jako hołdzie dla ery Craiga i samej gwieździe, której Bond XXI wieku przetrwa jako skomplikowany człowiek, aby jeździć po schematach serii. To tak, jakby film miał to na myśli, ożywiając stare postacie i tropy. Daje wielbicielom Bonda trochę tego, co czyni franczyzę znanym komfortem. Jednocześnie dodając odrobinę melancholii i ponurości. Wszystko łącznie z paletą wizualną i czeladnikiem inscenizacji wielu jej popisowych scen — to nawet dodaje akcji ciężkości. Cieszy mnie, że w tym filmie online widzimy ciekawego aktora z serialu Mr Robot. To właśnie przez ten serial pokazał swoją klasę aktorską.

Zobacz też