Nie czas umierać (No Time to Die) - ONLINE

Nie czas umierać (No Time to Die)

Nie czas umierać (No Time to Die)

No Time to Die

Oglądaj cały film Nie czas umierać (No Time to Die) online HD

Standardowy nosiciel brytyjskiej miękkiej siły powraca w filmie wyrwanym z kin w czasach niedoboru papieru toaletowego, opartym na postaci literackiej stworzonej w czasach, gdy obowiązywała jeszcze reglamentacja cukru i mięsa, a teraz wydanym, gdy Brytyjczycy walczą o benzyna na podjazdach. Bond, podobnie jak Norma Desmond, znów jest gotowy na zbliżenie. Film nazywa się „Nie czas umierać (No Time to Die) online” i trwa dwie godziny i 43 minuty. Ktoś gdzieś się śmieje. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie film Wesele (2021), który pojawił się w podobnym czasie. Moim zdaniem akurat w Polsce zdecydowanie skradł show.

Ale nie James Bond, który odkąd Daniel Craig grał w tę kultową kreację Iana Fleminga, był ponury. Nie kij w błocie ani sztywniak, pamiętajcie; nawet jeśli era franczyzy Craiga wydawała się nieco pozbawiona jawnego obozu, nie zabiła jego poczucia humoru. Daniel Craig po raz kolejny pokazuje nam swoją przystojną twarz Shreka i urocze uszy nietoperza, nakrapiane bliznami po wczorajszym uderzeniu, usta jak zawsze zaciśnięte z determinacją lub obrzydzeniem. Obsada aktorska nie mogła zostać lepiej wybrana. Przynajmniej tak mi się wydaje.

No Time to Die online Lektor PL

A ostatni film Craiga jako diwy brytyjskiego wywiadu to epicki szturmowiec, ze scenariuszem Neala Purvisa, Roberta Wade i Phoebe Waller-Bridge dostarcza patosu, dramatu, komedii obozowej (Bond nazwie M „kochanie” w chwilach nerwowości). złamane serce, makabryczny horror i skandalicznie głupia, staromodna akcja w filmie, który przywodzi na myśl świat Dr No na jego wyspie. Nie czas umierać pokazuje wiele ciekawych rzeczy i to nawet na seansie online.

Reżyser Cary Fukunaga przedstawia to z niesamowitym rozmachem, a film pokazuje nam także romantycznego Bonda, nieudolnego Bonda, Bonda, który nie boi się okazywać swoich uczuć, jak stary łajdak, którym się okazał. Ten aktor Bond, ze swoimi aquapura oczami i buldogiem, coraz bardziej ma w sobie coś z rannego zwierzęcia. Tak, robi parkour w egzotycznych krajobrazach i walczy na lądzie, morzu i powietrzu jak jednoosobowa armia narodowa. Jasne, jego zaangażowanie w misje było w zasadzie bezdyskusyjne.

Cały film dostępny w jakości HD

Mdlące i senne preludium wskazuje na straszną traumę kształtującą w dzieciństwie dr Madeleine Swann (cudownie powściągliwą Léa Seydoux), tej enigmatycznej postaci, którą widzieliśmy w ostatnim filmie, która teraz przeżywa romantyczną ucieczkę z Jamesem. Ale szokujący akt przemocy niszczy ich sielankę, jak wiedzieliśmy, że musi. James Bond wykonuje kilka spektakularnych wyczynów kaskaderskich, gdy rzuca się z mostu. Jednak rzadko wydawał się przesadnie podekscytowany biznesem bycia człowiekiem numer jeden w MI6. Strata, czy coś w tym stylu, zdawała się podążać za nim od samego początku. W pewnym sensie, począwszy od Casino Royale z 2006 roku, filmy nadrabiają zaległości.

Nie czas umierać online bez limitu na VOD

Zawodowym uznaniem Craiga jest to, że jego występ w No Time to Die, który wyjdzie 8 października, nie ma zbyt wielkiego poczucia, że ​​nie da się go pieprzyć. Nie pasowałoby to do tego filmu, który wyreżyserowany przez Cary’ego Joji Fukunagę niesie za sobą ciężar kulminacji. Wszyscy wiemy już, że to koniec Craiga i mądrze, No Time to Die nie stawia żadnych fałszywych pretensji. Jako film, związany z Bondem lub nie, jest po prostu w porządku: czasem intrygujący, czasem nie, czasem nudny, czasem nie.

Jest to oczywiście festiwal absurdu i komplikacji, zawrotny świat gigantycznych mechanizmów fabularnych poruszających się jak ptolemejski wszechświat zagrożenia. Być może nic w tym nie dorównuje dramatowi pełnych wściekłości zranionych uczuć Bonda na samym początku. Ale jest bardzo przyjemna i radośnie spektakularna . To właśnie Craig, Seydoux i Malek sprzedają to bardzo ciężko i widać przyjemność, jaką wszyscy czerpią z tego gigantycznego kawałka śmiesznie oglądanej rozrywki, która wydaje się, że zajmuje połowę czasu. Seans jest świetny.

Fabuła filmu Nie czas umierać

To trochę bardziej udane, jeśli pomyślimy o tym zamiast jako hołdzie dla ery Craiga i samej gwieździe, której Bond XXI wieku przetrwa jako skomplikowany człowiek, aby jeździć po schematach serii. To tak, jakby film miał to na myśli, ożywiając stare postacie i tropy. Daje wielbicielom Bonda trochę tego, co czyni franczyzę znanym komfortem. Jednocześnie dodając odrobinę melancholii i ponurości. Wszystko łącznie z paletą wizualną i czeladnikiem inscenizacji wielu jej popisowych scen — to nawet dodaje akcji ciężkości. Cieszy mnie, że w tym filmie online widzimy ciekawego aktora z serialu Mr Robot. To właśnie przez ten serial pokazał swoją klasę aktorską.

Zobacz też