Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 Cały film (2019) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Komediowe » Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 cały film CDA

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 • CDA

Oryginalny tytuł: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

1h 41min

Filmy KomediowePremiery

6.2
6.2/10 16 541 głosów

2019

Polska

Główna bohaterka Kasia

(Grażyna Błęcka-Kolska) nadal żyje we wsi Brzózki i konkuruje z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Własny wraca szybko jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) oraz z razu znajduje w kłopoty. Chłopak ma program na znaczny sklep… W aktualnym porządku w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i popularna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i przechodzą z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który obecnie wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nierozumiane, a koniec tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Pod koniec września

rozpoczęły się zdjęcia do filmu „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3”. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska, jaka stanowiła świadoma także za ostatnie dwie cech tej popularnej komedii. W budów pojawił się pierwszy objaw komedii „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3„. Jak poprawili się bohaterowie filmu po 30 latach od premiery ważnej połowie? Choć doskonale mam dwie zasadnicze grup przaśnych komedii Romana Załuskiego pt. Kogel – Mogel z 1988 oraz Galimatias czyli Kogel – Mogel II z 1989 roku, jakie były satyrą polskiej mentalności z przełomu lat 80.i 90., zatem nie do wyniku jestem gotowy, iż tego rodzaju stan jest wciąż w sumie? Powrót do tej części otwiera pierwszy, oficjalny zwiastun „Miszmaszu”, czyli kolejnej, trzeciej już odsłony kultowej komedii z lat 80. W porównaniu do ostatniej oznacza ją… czas dzielący produkcję z ważnej fazy „Kogla-mogla”: tu bowiem bohaterowie powracają nie po kilku (jak toż posiadało stanowisko w filmie: „Galimatias, czyli Kogel-mogel 2”), i po… kilkudziesięciu latach!

W budów pojawił się już pierwszy, oficjalny zwiastun filmu pt.: „Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3„. Czego więc możemy się spodziewać w trzeciej odsłonie filmu, który wciżą zachwyca kolejne pokolenia Polaków? 25 stycznia, zrobi się premiera 3. części kultowej przygody z lat 80. – Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Do budów trafił właśnie teledysk z piosenką promującą film! W trailerze oprócz fragmentów „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” pojawiają się sprawy z pierwszej połów komedii, a dodatkowo znane cytaty, które wstąpiły do mowy potocznej wielu Polaków Z zapowiedzi dowiadujemy się, że syn Kasi postanowił zacząć nie do końca legalny problem z marihuaną w gospodarce głównej, a Barbara Wolańska zostanie celebrytką nie do rozwiązania.

Padł ostatni klaps na celu filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Kontynuacja przygód bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2” pojawi się w kinach już 25 stycznia. – „Мiszmasz czyli Kogel Mogel 3” umiejętnie nawiązuje do poprzednich części, co jest zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, aby ten film łączył pomost z „Кoglem-moglem” i „Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2” – podkreśliła aktorka. Film „Kogel Mogel” trafił na ekrany kin w 1988 roku, a rok później pojawiła się jego kontynuacja pod tytułem „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Teraz po 30 latach do kin trafia trzecia część serii „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. W czwartek, czyli nieco ponad miesiąc przed oficjalną premierą filmu, twórcy opublikowali jego zwiastun.

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” umiejętnie nawiązuje do starych części, co jest zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, aby ten obraz łączył pomost z „Koglem-moglem” i „Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2” – podkreśla aktorka. – „Мiszmasz czyli Kogel Mogel 3” umiejętnie nawiązuje do starych części, co stanowi zasługą rewelacyjnego scenariusza autorstwa Ilony Łepkowskiej i reżysera filmu Kordiana Piwowarskiego, który dba, żeby ten film łączył pomost z „Кoglem-moglem” i „Galimatiasem, czyli koglem-moglem 2” – podkreśla aktorka. W centralnym objawie „Miszmaszu czyli Kogla Mogla 3″ zobaczymy, dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i drugich bohaterów zwariowanej komedii, którzy podczas szalonej wyprawy sprawdzą, ile jest normy w słowu, że rodziny się nie wybiera, i stara miłość nie rdzewieje.

Podobne filmy do Miszmasz czyli Kogel Mogel 3:
Inne filmy online CDA