Minionki: Wejście Gru Cały film (2022) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Minionki: Wejście Gru cały film CDA

Minionki: Wejście Gru • CDA

Oryginalny tytuł: Minions: The Rise of Gru

Rok premiery:

1h 31min

Filmy AnimowaneFilmy KomedioweFilmy Przygodowe

6.1
6.1/10 8 922 głosów

2022

Zalukaj cały film Minionki: Wejście Gru online HD

Teraz, gdy jesteśmy już pięcioma częściami tego, co możemy przepraszać tylko jako The Cinematic Gruniverse, ustalono prostą formułę dla wszystkich filmów z udziałem Gru/sługusów. Potężny doohickie zostanie skradziony. Co najmniej jeden Minion lub dziecko zaginie. Będzie kilka montaży. W końcu dojdzie do bitwy z czymś bardzo dużym. Minionki: Wejście Gru to ciekawa przygoda dla najmłodszych widzów. Zaskoczy też niejednego dorosłego. Może zaskoczyć nawet bardziej niż film Bullet Train. To produkcja, która miała podbić kina na całym świecie. Niestety nie do końca im to wyszło.

Minionki przez przypadek uratują ten dzień. Ta przewidywalna formuła jest zła, jeśli kiedykolwiek masz nadzieję, że jeden z tych filmów zrobi coś nieoczekiwanego, ale czy ktoś naprawdę przychodzi do Minionków i oczekuje innowacji? Ta prosta formuła wielokrotnie prowadziła do niezawodnej, niewymagającej dobrej zabawy w kinie. I tak znowu się udowadnia. Ciekawe czy spodoba Wam się też serial Dom z papieru: Korea. Wiele osób twierdzi, że to bajka dla dzieci.

Oglądaj bez limitu w wersji Dubbing PL

Nazywanie tego drugim filmem o Minionkach jest nieco mylące i prawdopodobnie sprowadza się do tego, że mali żółte dziwaki mają teraz większą rozpoznawalność marki niż Despicable Me. To prequel Despicable Me, skoncentrowany na Gru, z cięższym niż zwykle posypaniem Minionów. W 1976 roku w San Francisco Gru (Steve Carell) jest niezręcznym, pozbawionym przyjaciół pre-nastolatkiem, który marzy o byciu superzłoczyńcą. Cały film online to coś co zapadnie Wam w pamięci na długo. Polski Dubbing jest świetny w tym filmie.

Aplikuje, aby dołączyć do czołowego na świecie zespołu supervillain, Vicious 6, kierowanego przez Belle Bottom (Taraji P. Henson), ale w swoim wywiadzie zostaje upokorzony. Aby pokazać swoim bohaterom, czego im brakuje, Gru kradnie tajemniczy Kamień Zodiaku, najcenniejszy łup w Vicious 6. On i jego lojalni Minionki uciekają przed najniebezpieczniejszymi ludźmi na świecie, szukając pomocy kogoś, kto ma własną urazę do Vicious 6: ich zdradzonego byłego przywódcy, Wild Knuckles (Alan Arkin). Życzymy udanego i miłego seansu.

Podobne filmy do Minionki: Wejście Gru:
Inne filmy online CDA