Matrix Zmartwychwstania - ONLINE

Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

The Matrix Resurrections

Oglądaj cały film Matrix Zmartwychwstania online HD

Jak już wiadomo Matrix Zmartwychwstania online otrzymał oficjalną klasyfikację MPA zeszłego wieczoru. Natomiast Warner Bros imponująco pozwala wysokobudżetowej akcji science-fiction wyjść z lśniącą oceną R. Z jednej strony mogliśmy się tego spodziewać, ponieważ jest to czwarty cały film Matrixa. Jednak nawet w 2003 roku dyskutowano o tym, czy sequele, rozpoczynające się cztery lata po swoich poprzednikach i istniejące w coraz bardziej czterokwadrantowym globalnym środowisku PG-13, będą zmuszone przeskakiwać z PG-13. No to raczej sprawa oczywista. Ten film i West Side Story (2021) naprawdę zapadną Wam na długo w pamięci.

Trzeba przyznać Warnerowi, że prawdopodobnie albo na polecenie Joe Silvera, albo ze świadomością, że rozwodnienie sequeli byłoby kosztownym błędem. Oba filmy wyszły z „ograniczonymi” ocenami. Ma to sens, zarówno dla serii, jak i dlatego, że Keanu Reeves pozostaje gwiazdą filmową z oceną R. Ten gość jest stworzony do filmu Matrix 4, zresztą pasuje też idealnie do roli Johna Wicka. Chętnie też zobaczyłbym go w filmie King’s Man: Pierwsza misja, ale niestety nie jest to nam pisane.

Matrix 4, czyli kolejna część klasyka

Matrix, który zarobił ogromne pieniądze, czyli 467 milionów dolarów na całym świecieotrzymał ocenę R w 1999 roku. To wszystko za przemoc i krótki język science fiction. Sequele, które zarobiły jeszcze więcej (742 i 427 milionów dolarów) otrzymały oceny R za długotrwałą, intensywną przemoc, trochę wulgarnego języka i krótką, zmysłową scenę seksu. Niektórzy twierdzą, że też za przemoc science fiction i krótkie treści seksualne. To, że Matrix 4 ma ocenę R za przemoc i jakiś język, oznacza, że ​​prawdopodobnie nie jest to rzeź na poziomie Johna Wicka ani Hacksaw Ridge. Może to i dobrze, a producenci skupią się na ciekawej fabule filmu.

Oryginalna trylogia Matrix zakończyła się kulminacją Neo Keanu Reevesa poświęcającego się, aby uratować cywilizacje ludzi i maszyn przed nikczemnym Smithem (Hugo Weaving). Stało się to po tym jak ten ostatni zagroził zniszczeniem obu walczących stron. To zawsze wydawało mi się trochę wykrętem, szczególnie, że jest mocno zasugerowany, że nasz bohater powróci w pewnym momencie w odległej przyszłości. Teraz jest i, w pierwszym zwiastunie Matrix Zmartwychwstania (The Matrix Resurrections) jest tak samoMożemy być wręcz pewni, że nasz Neo musi zmartwychwstać. Innej opcji nie widzę.

Neo, Trinity, czyli świetna obsada filmu

Czwarty film online pokazuje, jak Neo prowadzi pozornie normalne życie w otoczeniu dziwności, z ciągłym przyjmowaniem niebieskich pigułek i nie rozpoznawaniem Trinity. Ale w końcu wraca do Matrixa. Robi to po to, aby trenować pod kimś, kto może, ale nie musi, być oryginalnym Morfeuszem. Oczywiście, wokół filmu jest cała masa tajemnic i jesteśmy podekscytowani, widząc, co wymyśliła reżyserka Lana Wachowski i co nowy Matrix może powiedzieć o świecie w 2021 roku. Jednym słowem cały film online to po prostu petarda i świetna robota.

Na jego miejscu jest brodaty, niesamowicie dorosły pięćdziesiątki, który wygląda trochę jak John Wick. Spotyka Trinity Carrie-Anne Moss w kawiarni, ale nie rozpoznaje jej pomimo wszystkich przygód w cyfrowej króliczej dziurze. Później był widziany trenujący w czymś, co wydaje się być dojo z nienazwaną postacią Yahyi Abdul-Mateen II, która wydaje się pełnić rolę Morfeusza jako mentora sztuk walki i przewodnika po Matrixie. Czy Abdul-Mateen gra młodszą wersję lidera ludzkiego ruchu oporu, a jeśli tak, nie mogliby po prostu cyfrowo go przerobić? Tak jak zrobili to w innych filmach. Szkoda, że nie zobaczymy oryginalnego Morfeusza.

Nowy Morfeusz w tym filmie online

Nie chodzi też o pogoń za młodą publicznością. To coś wiecej. Producenci ryzykują wyłączenie bardzo starej, nostalgicznej grupy demograficznej, która dorastała wraz z pierwszą trylogią Matrix. W podobnym czasie pojawił się też film Spider-Man: Bez drogi do domu. Jestem ciekaw jak przy tej informacji zachowają się kasy kin. Warner Bros. dokonał mądrej gry w pozycjonowaniu filmu Matrix Zmartwychwstania jako dorosłego namiotu R-R w ciągu długiego sezonu świątecznego, jednocześnie sugerując, że ta kontynuacja jest jeszcze lepsza niż poprzednie filmy. Moim zdaniem tak właśnie jest.

Może naszym nowym kolegom-robotom nie udało się wymyślić alternatywnego źródła zasilania i wycofali się z umowy? Może Smith jednak nie jest martwy. Nienazwana postać Jonathana Groffa z pewnością wydaje się złowroga. Może nawet bardziej niż Smith. Wspaniałą rzeczą w filmach Matrix jest to, że wszystkie zwykłe zasady ciągłości filmowania można łatwo odłożyć na bok. Rzeczywistość można zmieniać i rekonfigurować przy każdej okazji w interesie rozrywki. To tak jak w Doctor Who, w którym twarz jednego Władcy Czasu zmienia się w następną. Z tego, co wiemy, Reeves może grać wszystkie postacie jakie mu się zleci. Robi to po prostu niesamowicie. Jest świetnym aktorem i trzeba mu to przyznać.

Matrix Zmartwychwstania online Lektor PL

To zarówno intrygujące, jak i, szczerze mówiąc, przerażające. Lana Wachowski mogła z łatwością wciągnąć nas na przejażdżkę, żeby zobaczyć, jak często potrafi opowiadać nieco inne wersje tej samej historii, zanim ktokolwiek zauważy. Albo może istnieć naprawdę fascynujący powód, dla którego Neo i Trinity wrócili i są gotowi ponownie skopać tyłki maszynie. Nie dowiemy się tego na pewno dopiero tuż przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy film trafi do kin. Ciekawy jest też fakt, dlaczego tym razem Lana zrobiła ten film sama. Czy to jakaś kłótnia rodzinna? To tylko nasze zdanie na ten temat, ale wydaje nam się, że coś w tym jest.

Podsumowując, Matrix Zmartwychwstania online to świetny film bez limitu. Najlepiej obejrzeć go w jakości 4k lub ultra HD i przede wszystkim nie w wersji Lektor PL. Te efekty po prostu trzeba zobaczyć w kinie lub na telewizorze z dobrym obrazem i dźwiękiem. Czy jesteś gotowy na zażycie czerwonej pigułki i powrót do krainy Matrixa? Czy wolisz jednak wziąć niebieską pigułkę? Zostawimy Wam z tą decyzją i życzymy miłego, udanego seansu, który zapamiętacie na długo.

Zobacz też