Mamma Mia: Here We Go Again! Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Muzyczne » Mamma Mia: Here We Go Again!
Mamma Mia: Here We Go Again! cały film CDA

Mamma Mia: Here We Go Again! • CDA

Scenariusz do filmu powstał na podstawie historii autorstwa Catherine Johnson (Mamma Mia!), Richarda Curtisa (Cztery wesela i pogrzeb, Dziennik Bridget Jones) oraz Ola Parkera (Hotel Marigold, Niech będzie teraz), który jest także reżyserem obrazu. Jeśli tęsknicie za utworami ABBY, bohaterami filmu „Mamma Mia” i klimatem greckich wysp koniecznie zobaczcie ostatni oficjalny zwiastun filmu „Mamma Mia: Here We Go Again”, a potem to już tylko pozostaje nam czekać na premierę filmu, która jest zapowiadana na 18 lipca 2018 roku. Natomiast na ekranie zobaczymy Meryl Streep (Diabeł ubiera się u Prady, Mamma Mia!), Pierce’a Brosnana (GoldenEye, Autor widmo), Colina Firtha (Duma i uprzedzenie, Dziennik Bridget Jones), Stellana Skarsgårda (Dziewczyna z tatuażem, Wyspa skazańców), Julie Walters (Mamma Mia!), Amandę Seyfried (Zaginiona, Ojcowie i córki), Christine Baranski (Mamma Mia!), Lily James (Baby Driver), Hugh Skinnera (Les Misérables: Nędznicy), Jeremy’ego Irvine’a (Czas wojny), Andy’ego Garcię (Ojciec chrzestny III, Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra) oraz Cher (Wpływ księżyca, Syreny). Kiedy 10 lat temu do kin wchodziła komedia muzyczna „Mamma Mia!”, chyba nikt nie spodziewał się, że film rozbije bank i stanie się jednym z najważniejszych obrazów 2008 roku.

Premiera „Mamma Mia: Here We Go Again” odbędzie się 20 lipca 2018 roku. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Jak kilka miesięcy temu podał amerykański magazyn Variety , twórcy „Mamma Mia: Here We Go Again!” skupili się na losach bohaterów granych przez Meryl Streep, Colina Firtha i Pierce’a Brosnana na wiele lat przed wydarzeniami pokazanymi w oryginalnej „Mamma Mii”.

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!”, twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Musical trafi do kina w połowie 2018 roku, ale już w tej chwili możemy podziwiać wyspę Vis w najnowszym zwiastunie filmu.

W polskich kinach „Mamma Mia: Here We Go Again” będzie można obejrzeć od 20 lipca 2018, czyli dzień po światowej premierze. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię przetwarzaniu Twoich danych oraz nowych zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. W nowym filmie Mamma Mia 2 zobaczymy dużo scen z młodości Donny (Meryl Streep) i przeniesiemy się do roku 1979, kiedy Donna właśnie kończy studia i z przyjaciółkami Rosie i Tanyą, udaje się na grecką wyspę Kalokairi.

Warto dodać, że bohaterowie z pierwszej części pojawią się również i w nowym filmie „Mamma Mia: Here We Go Again”, a dodatkowo do obsady dołączyły nowe nazwiska, takie jak Lily James, która zagra Donnę w młodości. Nie ma chyba takiej osoby, która nie widziała chociaż raz filmu „Mamma Mia” z Meryl Streep i Amandą Seyfried w rolach głównych. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!”, twórcy filmu ponownie zapraszaj± nas na magiczn± greck± wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyk± zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Już w przyszłym roku, a dokładnie 20 lipca 2018 roku premierę będzie miała druga część musicalu Mamma Mia. Premiera filmu „Mamma Mia: Here We Go Again!” zaplanowana jest na 20 lipca 2018 roku. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” (ponad 600 milionów dolarów), twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, by raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie.

Podobne filmy do Mamma Mia: Here We Go Again!:
Inne filmy online CDA