Mała stopa Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Animowane » Mała stopa
Mała stopa cały film CDA

Mała stopa • CDA

Oryginalny tytuł: Smallfoot

1h 58min

Filmy Animowane

7.6
7.6/10 1 278 głosów

2018

TNT to kanał telewizyjny nadawany w jakości HD, emitujący największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: „Ostatni okręt” („The Last Ship”), „Falling Skies” i „Z premedytacją” („Murder in the First”) oraz zupełnie nowe propozycje, w tym: „Public Morals”, „Proof” i „Agent X”. Kanał oferuje także wybór najpopularniejszych filmów studia Warner Bros. TVP ABC emituje bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: „Miś Uszatek”, „Bolek i Lolek”, „Miś Fantazy”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Smerfy” i „Pszczółka Maja”. TVP SERIALE to największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej, cieszące się niesłabnącą popularnością kultowe seriale polskie i zagraniczne, najnowsze seriale produkowane przez TVP oraz ulubione przez widzów telenowele składają się na ofertę programową TVP SERIALE, najchętniej oglądanego kanału filmowego w Polsce. Po 6 latach nadawania jest obecnie najchętniej oglądaną męską telewizją w Polsce.Widzowie Polsat Play mogą oglądać seriale i filmy dokumentalne: bijący rekordy popularności „Chłopaki do wzięcia”, motoryzacyjne: „Autościema, czyli jak kupować by nie żałować” oraz „Emil pogromca mandatów”, programy hobbystyczne: „Kołowrotek”, „Selekcja”, historyczne „Poszukiwacze historii”, „Tajna Historia XX wieku” czy kryminalne: „997 Fajbusiewicz na tropie”.

Na antenie Stopklatki TV każdy widz znajdzie coś dla siebie – szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne tematyce filmowej. Na antenie stacji emitujemy najlepsze seriale, filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe, które są źródłem rozrywki dla osób poszukujących wyzwań i emocji. Pochwała należy się także dla głównego bohatera filmu, młodego Adama, który swoją nieporadnością połączoną z wrodzonym sprytem potrafi zachwycić.

Nie do końca wiadomo jaka była jego metodyka albo chociaż co autorzy raportu rozumieją przez słowo youtuberzy” – znanych celebrytów, streamerów czy może osoby robiące kompilacje filmów kotach? Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje charakterze lifestyle, w tym emitowane pierwszy raz w Polsce serie kulinarne – Smak zwycięstwa i Kulinarne krańce świata, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

Jednak nie da się ukryć, że formuła budowania filmu opartego na tej relacji wyczerpuje się gdzieś w połowie seansu i twórcy w tym momencie zaczynają wprowadzać do całej narracji chaos i pewnego rodzaju nieumiejętność poprowadzenia historii, która od początku do końca posiadałaby zbalansowany emocjonalny ładunek. © 2018 All rights reserved Użytkownik, po zapisaniu się do usługi zostaje przekierowany na stronę showmax, gdzie przez 14 dni może oglądać filmy i seriale za darmo. Jeśli chcecie znów spotkać się z ulubionymi bohaterami oraz dowiedzieć się kim jest Mała Stopa czy Tedi Jones, sprawdźcie, najlepsze bajki 2018!

Prezentuje seriale i filmy z największych światowych wytwórni oraz autorskie produkcje własne, które zachęcając dzieci do pozaszkolnych aktywności. Programy emitowane na Discovery Historia to klasyczne filmy dokumentalne oraz rekonstrukcje, dzięki którym odbiorcy mają szanse znaleźć się w samym środku wydarzeń. Nie zabraknie więc uwielbianych przez Polaków komediowych „evergreenów” oraz seriali familijnych i komediowych, a także popularnych hitów filmowych.

W kanale HBO3 są komediowe filmy i seriale oraz kultowe produkcje HBO, nadawane przez 24 godziny. Specjalnością stacji są cykle tematyczne i wieczory specjalne, w których filmowa rzeczywistość jest prezentowana w sposób niebanalny i bez stereotypów. Póki co nie wiadomo, jakie filmy dla najmłodszych (i czy w ogóle) pojawi± się w kinach w sierpniu.

Oczywi¶cie filmy dla dzieci możemy ogl±dać także w domowym zaciszu, gdy znikn± z dużego ekranu, pojawi± się na małym – czy to w VOD czy na DVD.

Podobne filmy do Mała stopa:
Inne filmy online CDA