Legion Samobójców: The Suicide Squad Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Legion Samobójców: The Suicide Squad cały film CDA online

Legion Samobójców: The Suicide Squad

Oryginalny tytuł: The Suicide Squad

2h 31min Filmy AkcjiFilmy Science Fiction

5.7
5.7/10 12 119 głosów

2021

Oglądaj cały film Legion Samobójców: The Suicide Squad online HD

James Gunn i Warner Bros. zadebiutowali w piątek pierwszym zwiastunem „Legion Samobójców: The Suicide Squad” z oceną R i jasne jest, że wulgarny spektakl supervillain nie skąpi na wszelkiego rodzaju złym zachowaniu. Główna historia jest wciąż poza zasięgiem, ale zwiastun otwiera misja uratowania Harley Quinn Margot Robbie, która okazuje się niepotrzebna, ponieważ Harley już wydostała się z wszelkich kłopotów, w jakich się znalazła. Jedną z największych rewelacji jest jednak to, że Sylvester Stallone użycza głosu Królowi Rekinowi, który jest w zasadzie człowiekiem z głową rekina. Niestety według mnie akcja jest słaba. Szczerze męczyłem się podczas oglądania tego filmu. Zupełnie inaczej było przy filmie The Tomorrow War. Tam akcja jest dynamiczna, a efekty powalają.

Legion Samobójców: The Suicide Squad online Lektor PL

Gunn również nie ograniczał się do kontynuacji pierwszego filmu. Ale kogo obchodzi ciągłość, skoro to, co stworzył Gunn, wygląda tak zabawnie? Film łączy nowe postacie z powracającymi faworytami, takimi jak Harley Quinn Margot Robbie i Amanda Waller Violi Davis. Ale kim są te nowe postacie i czego możemy się spodziewać po podejściu Gunna do drużyny antybohaterów DC? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Legion Samobójców: The Suicide Squad. Nie ma wiele tych informacji ale zawsze jakieś się pojawią. Cały film online zasługuje na pochwałę.

Film online bez limitu w jakości HD

Historia superzłoczyńców z komiksów DC, którzy po uwięzieniu zostają wcieleni, by ratować świat. Pierwszym z nowych łobuzów jest John Cena jako Peacemaker. To samozwańczy strażnik, który uważa się za bohatera (ale którego brutalne metody sugerują coś innego). Gunn jest już w trakcie produkcji prequelu o Peacemaker dla HBO Max, z udziałem Ceny, Danielle Brooks, Chrisa Conrada, Jennifer Holland, Steve’a Agee, Roberta Patricka i Chukwudi Iwuji. Jestem ciekaw czy obsada Wam się spodoba. Dla mnie jest rewelacyjna. Życzymy miłego oglądania online bez limitu. To wszystko w wersji Lektor PL lub Napisy PL.

 

Zalukaj też