Lato Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Biograficzne » Lato
Lato cały film CDA

Lato • CDA

Oryginalny tytuł: Leto

1h 58min

DramatyFilmy Biograficzne

6.0
6.0/10 3 492 głosów

2018

Nie zabraknie rodzimych produkcji, a także filmów iskrzących od świetnych kreacji aktorskich, w tym: znakomitej farsy z życia wyższych sfer – „Party” Sally Porter, nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny obrazu bezwzględnej walki między dążącymi do rozstania małżonkami i rodziny, w której brakuje miłości – „Niemiłość” Andrieja Zwiagincewa, komedii z Charlize Theron tym, jak być mamą w 2018 roku – „Tully”, pełnometrażowej animacji malarskiej – „Twój Vincent”, nowego filmu Urszuli Antoniak – „Pomiędzy słowami”, historii inspirowanej życiem Jerzego Górskiego – „Najlepszy” oraz chwytającej za serce, zabawnej i pełnej niesamowitej energii najpiękniejszej opowieści dzieciństwie w historii kina – „The Florida Project”. Oglądając film dowiadujemy się również jak na przestrzeni lat powstało określenie EDM, które dzisiaj nie oznacza już tylko zbioru charakterystycznych gatunków muzycznych, ale również całą społeczność zbudowaną na jego fundamentach. Według najnowszych przewidywań co będzie się działo w pogodzie: Upały i brak opadów, które do Polski w tym roku przyszły już w maju utrzymają się do końca wakacji 2018. Opracowaliśmy nowy Regulamin sklepu internetowego oraz nową Politykę prywatności, które zaczną obowiązywać w dniu 25 maja 2018 r. Z każdym z tych dokumentów będziesz mógł zapoznać się na naszej stronie w zakładce: oraz -policy Linki do wskazanych dokumentów znajdą się również wszędzie tam gdzie podczas odwiedzania naszej strony masz do czynienia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych czy na regulamin sklepu internetowego.

W tym roku rusza 5. edycja Praskiego Lata Filmowego, podczas którego raz jeszcze pokażemy kinowe hity ostatnich miesięcy. Uroczystą galą finałową zakończyła się w sobotę (07.07) jedenasta edycja ogólnopolskich spotkań filmowych „Kameralne Lato 2018″, które od sześciu lat współorganizuje Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie FILMFORUM, zaś współorganizatorami: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz ŁAŹNIA – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria.

Istotna różnica polega na tym, że obrazy muszą być zrealizowane poza oficjalnym systemem produkcji filmowej i telewizyjnej, czyli na przykład nie mogą być finansowane ze środków publicznych. To w tych sceneriach nakręcono wiele filmów, w tym Żywot Briana w reżyserii Terry’ego Jonesa ( ), będący jednym z kilku filmów fabularnych stworzonych przez grupę Monty Python ( ). Ale Monastyr to również doskonale zaopatrzony i nowocześnie wyposażony ośrodek turystyczny. Film pokazuje, co może się stać z ludźmi i światem, kiedy norwescy naukowcy – próbując znaleźć rozwiązanie problemu przeludnienia – odkrywają sposób na zmniejszenie ludzi do wysokości zaledwie 5 cali.

Przez całe lato, w każdą środę zapraszamy na filmy, które umknęły Wam podczas roku. Po pierwszych przeciekach z planu pojawiła się teoria jakoby młodzi mutanci mieli być dzieciakami uratowanymi przez Logana w ostatnim pełnometrażowym filmie. Celem festiwalu jest zarówno promocja młodego polskiego kina, jak i w takim samym stopniu kształtowanie dobrych wzorców społecznych, zachęcanie młodych ludzi do uczestnictwa w kulturze filmowej oraz – realizowana wspólnie z Policją – profilaktyka społeczna.

Tematyka filmów jest rozciągnięta w czasie, sięga wydarzeń z poprzedniego wieku i kończy się na nowatorskim sposobie zapisu historii, jakim jest internetowa platforma do komunikacji audiowizualnej. Cała trójka musi podjąć decyzję przyszłości winnicy, podzielić spadek po ojcu i spłacić zobowiązania… „Nasz najlepszy rok” to film w którym humor przeplata się z życiowymi rozterkami jakie znamy wszyscy, a cała opowieść udowadnia nam, że trzeba nauczyć się śmiać – z samych siebie…

Podobne filmy do Lato:
Inne filmy online CDA