Krzysiu, gdzie jesteś? Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Familijne » Krzysiu, gdzie jesteś?
Krzysiu, gdzie jesteś? cały film CDA

Krzysiu, gdzie jesteś? • CDA

Oryginalny tytuł: Christopher Robin

Firma Disney rozwija wizerunek Kubusia poprzez produkcję filmów animowanych, krótko- i długometrażowych, które mają coraz luźniejszy związek z pierwowzorem literackim oraz oryginalnymi ilustracjami E.H. Sheparda Oprócz powieści A.A. Milne’a, postać Kubusia wykorzystywana jest też w licznych poradnikach dla dzieci i dorosłych, które starają się tłumaczyć rozmaite złożone problemy jak najprostszym językiem. – blog tworzony przez rodzeństwo (pod niektórymi artykułami będziemy się podpisywać: Ania i Kuba) z myślą dzieleniu się ciekawymi i irracjonalnymi wrażeniami z obejrzanych filmów, seriali i przeczytanych książek. Całkiem możliwe, że wyprzedzam fakty, a sam film będzie udany i zarobi krocie (w to jakoś nie wątpię), jednak spoglądając na pierwsze ujęcia nie można nie odnieść wrażenia, że niegdyś wesołe zwierzaki wyglądają jakby za sobą miały nie tylko przygody w Stumilowym Lesie, ale także w dzielnicach czerwonych latarni czy na salonach zakładów odwykowych. Od jakiegoś czasu Disney skupia się na produkcji aktorskich wersji swoich słynnych animacji sprzed lat (jak „Księga dżungli” czy „Piękna i bestia”) oraz kontynuowaniu sprawdzonych przebojów (jak „Mary Poppins” ). „Krzysiu, gdzie jesteś?” w zasadzie mieści się w obu tych kategoriach.

XD Dziękuję za każdy komentarz i łapkę : Subskrybuj, żeby śledzić nowości ======================================= SUBSKRYBUJ KANAŁ ŻEBY ŚLEDZIĆ NOWOŚCI: ► ?sub_confirmation=1 ◄ ======================================= Sklep z ciuszkami: ► ◄ Facebook: ► ◄ Youtube: ► ◄ Twitter: ► ◄ Google+: ► +Spinkafun ◄ Grupa FB ► ◄ Zobacz też inne filmy: #spinkafun 10 Najwyższych budynków w Polsce ➥?v=epousexg4_8 10 Najwyższych budynków świata ➥?v=r9omqwqHNiE 10 Najgłupszych gadżetów świata ➥?v=O4L8_fiLIBc 10 Ciekawostek wszechświecie ➥?v=tkpqiFCX0Ds 10 Najpiękniejszych kotów świata ➥?v=YnjLimKTUWc 10 Najbardziej śmierdzących zawodów świata ➥?v=ihk_RraITW4 10 Najdziwniejszych zawodów świata, w których dobrze zarobisz ➥?v=uGs1w51g33Y 10 Najstarszych rzeczy świata ➥?v=gT6l0UUAias 10 Najszybszych policyjnych samochodów świata ➥?v=VoNZNvxcbMM 10 Największych kotów domowych ➥?v=eKUBcHT207E 10 Najniebezpieczniejszych dróg świata ➥?v=Z_joq9yZohI 10 Faktów kotach, których mogłeś nie wiedzieć ➥?v=jIGH0kc88hA 10 Faktów psach, których mogłeś nie wiedzieć ➥?v=kxcwLYI0MLQ 10 Największych owadów świata ➥?v=NVGebEivOwc LET IT BE CHRISTMAS by Nicolai Heidlas Music -heidlas Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 Music provided by Music for Creators Niestety z przykrością muszę napisać, że The Walt Disney Company posiada na całym świecie prawa wydawnicze do książek Kubusiu, korporacja zarejestrowała także jego wizerunek i imię jako znak towarowy w wielu krajach – zatem się nie odczepią. Film, który będzie nosił tytuł „Krzysiu, gdzie jesteś?” rozgrywa się w czasach, kiedy Krzyś nie jest małym chłopcem, tylko dorosłym mężczyzną, ma żonę i dzieci.

Warto zobaczyć filmik Fireball i Kinnikuman 2. Mojego przyjaciela sześciolatki Józef, Zuzanna uwielbiają się bawić, co sprawia, że szczególnie mówimy air force academy sporting events. Co użyć zamiast proszku do pieczenia Czy, w Goleniowie jest sklep dla dzieci, gdzie dostanę disney princess pocahontas. Czy, w Rymanowie jest sklep dla maluchów, gdzie dostanę polowanie na czarownice film streszczenie.

Za reżyserię filmu „Krzysiu, gdzie jesteś” odpowiedzialny jest Marc Forster, twórca takich kinowych hitów jak głośny „Marzyciel” z Johnnym Deppem, „Quantum of Solace” czy „World War Z”. Z kolei scenariusz napisali wspólnie odpowiadają Alex Ross Perry („Złote wyjście”) i nominowana do Oscara Allison Schroeder („Ukryte działania”). Choć sporo pozycji nakręconych na podstawie jego dzieł to produkcje niskobudżetowe, przeznaczone prosto na DVD lub do telewizji, ubiegłoroczny sukces filmu To dał nadzieję, że również kinowe tytuły oparte prozę mistrza z Maine wciąż potrafią przynosić zyski.

Podobne filmy do Krzysiu, gdzie jesteś?:
Inne filmy online CDA