Kraina lodu 2

Kraina lodu 2

Frozen 2

1h 53min Familijny

6.7
IMDb 6.7/10 24 561 votes

2019

Opis

Gdzie oglądać cały film Kraina lodu 2 online?

Akcja filmu Kraina lodu 2 online rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z Krainy Lodu, w których Elsa jest królową, a Anna, Kristoff, Olaf i Sven mieszkają w zamku. Jednak rzeczy nie wydają się tak spokojne, jak się wydają. W dzieciństwie ich ojciec ostrzegał o Zaczarowanym Lesie i zamieszkujących go duchach. Teraz, gdy Elsa jest królową, duchy te ożywają i od Anny i Elsy zależy odkrycie prawdy z przeszłości. Zależy też uspokojenie duchów Zaczarowanego Lasu. Jej obecnym zajęciem jest odkrywanie ich i opanowywanie, wykorzystywanie siły natury – jej i tego, co pozostaje do odkrycia. Ja jednak wolę filmy akcji typu Psy 3: W imię zasad. Aczkolwiek tę bajkę widziałem nie raz.

Aktorzy Frozen 2 wykonali niesamowitą robotę, nie tylko w aktorstwie, ale przywrócili świetny śpiew pierwszego Frozen. Idina Menzel, która gra Elsę, cudownie przedstawia nerwową Elsę. Słusznie pokazuje postać zdenerwowanej Królowej, która jest pewna, że ​​zniszczy królestwo, ale musi być pewna swoich decyzji. Nie tylko w aktorstwie głosowym, ale w śpiewie pięknie pokazuje rozwój tej postaci. Olaf, grany przez Josha Gada, ponownie gra komiczną ulgę w często poważnej fabule. W tym filmie ewoluuje od postaci głupkowatej do postaci głupkowatej, ale zakradającej się na lekcjach życia. Niezależnie od tego, czy uczy dzieci, że życie się zmienia, czy dostosowuje się do życia, uczy odbiorców o zmaganiach życia w zabawny i głupkowaty sposób.

To świetna bajka dla najmłodszych widzów

W domu królewskim w Arendelle dominuje domowa grabieżca. Taki, który raczej dominuje na wczesnym etapie. Jest to coś, co szczególnie wyróżnia rozmowna młodsza siostra Elsy, Anna (Kristen Bell). Podczas tego pierwszego krajowego aktu, który rozgrywa się w zamku, co kilka minut pojawia się nowa piosenka i nie ma w tym nic złego; tak jak poprzednio, Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez okazali się wieloma zgrabnymi, chwytliwymi utworami, z których co najmniej dwa lub trzy wydają się bardzo popularne. Trudno przecenić wkład zespołu twórców piosenek w sukces franczyzy.

Cekiny nigdy nie są tak dobre jak oryginał, a przynajmniej tak się mówi, iw tym przypadku jest to trochę prawda. Cały film Kraina lodu 2 na wiele sposobów nie pasuje do oryginału. Fabuła została narysowana i pod wieloma względami odzwierciedlała fabułę z ostatniego filmu. Piosenki, na których często polegają filmy Disneya, nie były tak dobre i chociaż nawiązały do ​​tematyki filmu, po prostu nie były dobre i nie widzę, żeby ktoś śpiewał te piosenki. Pomimo niedociągnięć było wiele zalet. Ten film wykonał świetną robotę, wiążąc z nim poprzedni film. Wydawało się, że to nowy film, jednocześnie wiążąc wcześniejszą fabułę z fabułą tego filmu, wprowadzając jednocześnie nowe pomysły i postacie.

Kraina lodu 2 - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

Related movies
×
Życzymy miłego seansu!