Korpo

Korpo

Mayhem

1h 58min AkcjaThriller

7.0
IMDb 7.0/10 1 278 votes

2017

Opis

Tytuł zaliczył spore opóźnienie (na początku 2016 roku poinformowano graczy przesunięcie premiery na 2017 rok), ale możemy mieć nadzieje, że jest to tylko i wyłącznie dobra wiadomość dla posiadaczy Xboksów One. Jeżeli tak to rozumiesz czemu pociąg może być straszny i pasuje do tematyki bloga, który zamierzam poświęcić głównie filmom grozy, a czasami również książkom, które akurat mam ochotę przeczytać Znajdziesz tu przede wszystkim moje propozycje na „piątkowy wieczór”, recenzje starszych oraz nowszych horrorów, thrillerów czy kryminałów. Dla ciekawostki dodam, że już niedługo czyli 28 września film będzie miał swoją kinową premierę w Polsce. Dla osób pierwszy raz odwiedzających naszego bloga śpieszę również z informacją, że to już kolejna lista filmów z tego gatunku, która przygotowana została przez nasz serwis.

Pierwsza premiera Smakosza 1 odbyła się w roku 2001, później doczekał się on dwóch sequeli − Smakosza 2 (2003) oraz realizowanego obecnie Smakosza 3 ,premiera odbyła się w 2 2001: nominacja dla najlepszego filmu podczas Sitges − Catalonian International Film Festival 2002: nagroda Crystal Reel w kategorii najlepszy film fabularny, 2 nominacje do nagrody Saturn Award w kat. Poza tym masakra nie jest tu głównym celem, bo – co ciekawe – ważniejsza jest dowcipnie opowiadana historia, która niby nie różni się od zwykłego filmu zombiakach, a jednak się różni. Trafiają się takie filmy jak np. 68 Kill, które teoretycznie mogłyby być fajnymi rozpierduchami, ale trzeba było trochę ruszyć głową, żeby zatuszować finansowe niedostatki.

W reżyserskiej karierze Joego Lyncha jest kilka filmów, które wydawało się, że będą wow i japierdolę, ale coś nie do końca w nich zagrało. Mi osobiście film się podobał, ale wiem, że znajdą się również i tacy, którym film nie przypadnie do gustu. Owszem fabule można zarzucić czerpanie z ,,Reca” jednak lekka podobizna nie razi w oczy, a wątki komediowe sprawiają, że film ogląda się bardzo przyjemnie.

Jest to więc kolejny film z zombie, który dodatkowo urozmaicony został motywem tajemniczych budowli tworzonych przez nieumarłych. Wonder Woman w końcu doczekała się nowego pełnometrażowego filmu, podobnie jak inni bohaterowie komiksów wydawanych przez DC Comics. Wolverine powraca w kolejnym filmie – tym razem jego zadanie będzie polegało na ochronie pewnej młodej dziewczyny przed złowrogą organizacją.

Aktualnie przeglądasz zwiastun filmowy nazwie „Korpo (2017) – online” który dostępny jest już do oglądniecia w kategorii Zwiastuny 2018. Jednym z powodów było nawi±zanie do filmu Cube, a także szeroki zestaw możliwo¶ci przeprowadzenie rozgrywki wieloosobowej a także w tryb solo! Paul Verhoeven zaskoczył mnie – nie spodziewałem się po nim takiego filmu.

Od wielu lat oglądamy olbrzymią ilość filmów wyprodukowanych w Hollywood i to doświadczenie pozwoliło nam posiąść wiedzę, która być może przyda się nam w ciężkiej codzienności lub sytuacjach krytycznych. – Engineering Eternity, świetnie zmontowane i wyedytowane filmy które dokładnie objaśniają mechaniki, zarówno podstawy gry jak i endgamowych bossów. Mój pierwszy post dotyczy trzech całkiem niezłych filmów, których akcja rozgrywa się w pociągu lub między innymi w nim.

Pewnie można było to wykorzystać bardziej, ale Mayhem mniej jest satyrą na pracę w korporacji, a bardziej filmem Dereku, który się wkurwił i zbliża się piętro po piętrze do konfrontacji z bossem. Mayhem, korpo, Joe Lynch, oglądaj, premiera, 2017, kino, cały, film, online, napisy, lektor, pl,po polsku, cda, zalukaj, pobierz, download

Korpo - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

Related movies
×
Życzymy miłego seansu!