Kolejne 365 dni Cały film (2022) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Kolejne 365 dni cały film CDA

Kolejne 365 dni • CDA

Oryginalny tytuł: Kolejne 365 dni

Zalukaj Kolejne 365 dni online HD

Jak wiadomo po filmie Ten dzień, związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem. Dużo niecnych planów i niewiedza o bracie bliźniaku tutaj namieszała. Nacho to zuchwały ogrodnik, który za wszelką cenę stara się ich rozdzielić. Czy prawdziwa miłość przezwycięży te problemy? Netflix wypuścił trzecią część adaptacji powieści Blanki Lipińskiej zatytułowaną Kolejne 365 dni online.  Niestety ale krytycy nie pozostawiają suchej nitki na tej produkcji. Nie martw się, kochanie to zupełnie inny film, w którym jest ogromne napięcie.

Trzecia odsłona serii Blanki Lipińskiej online bez limitu

Laura i Massimo powracają w filmie Kolejne 365 dni. Jak już wspomnieliśmy Nacho również pojawia się między nimi. W tej części Laura musi zdecydować, którego z nich wili. Musi zdecydować czy życie w luksusie to jest to co chce. Ogromne dylematy, jak poprzednio, opierają się na luksusowych willach i drogich ubraniach. Fani mieli nadzieję, że to będzie raczej premiera na tyle dobra, że będzie ją można porównywać z oglądalnością serialu Gra o Tron: Ród Smoka. Może i początkowo oglądalność taka była, ale opinie już nie.

Kolejne 365 dni cały film online na VOD

Cały film online nie odbiega od swoich poprzedników, pierwsze 10 minut filmu pokazuje, że tym razem będzie nieco inaczej. Dopiero po tym czasie dostajemy pierwszą scenę erotyczną. We wcześniejszych częściach tych scen było dużo więcej. Na każdym korku była scena erotyczna. Teraz gangsterzy ubrani na czarno są na pogrzebie. Tylko na początku nie wiemy czyj jest to pogrzeb. Wzajemna nienawiść Massimo i Nacho stawia na zakręcie. Może to pogrzeb jednego z nich? Zalukaj film Kolejne 365 dni online w całości, a odpowiesz sobie na to pytanie. Laura, mimo zauroczenia Nacho, pozostaje u boku męża i próbuje ożywić umierające pragnienie. Nie dała się ponieść tej pokusie. To dobrze o niej świadczy.

Aktorzy w filmie online od Netflix

W filmie możemy zobaczyć takich aktorów jak Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Otar Saralidze, Simone Susinna, Ewa Kasprzyk, Dariusz Jakubowski, Tomasz Mandes, Ramón Langa. Większość z nich widzieliśmy już w poprzednich filmach 365 dni online. Natomiast ta trzecia część jest chyba najgorsza ze wszystkich. Niestety nie wiadomo co dokładnie autor chciał nam przekazać. Jednak książki Blanki Lipińskiej są dużo lepsze.

Podobne filmy do Kolejne 365 dni:

Inne filmy online CDA