King Richard: Zwycięska rodzina - ONLINE

King Richard: Zwycięska rodzina

King Richard: Zwycięska rodzina

King Richard

Oglądaj cały film King Richard: Zwycięska rodzina online HD

W tym filmie, który zatytułowany jest King Richard: Zwycięska rodzina, Smith gra Richarda Williamsa. To energiczny ojciec amerykańskich sióstr, które na pewno dobrze znacie. Te siostry to jedne z najsławniejszych tenisistek na świecie. W tej dobrze przygotowanej, autoryzowanej wersji ich historii możemy dużo się dowiedzieć. Na tegorocznym festiwalu filmowym w Londynie można zobaczyć różne brytyjskie i amerykańskie podejście do sukcesu. The Phantom of the Open to historia prawdziwego brytyjskiego golfisty-amatora, który wywalczył sobie drogę do pozycji najbardziej uroczego przegranego na świecie. Możecie też obejrzeć film Finch i Czerwona nota, bo zdecydowanie dorównują poziomem tej produkcji.

Z kolei King Richard to historia prawdziwego amatorskiego trenera tenisa z USA, który wywalczył sobie drogę, by pomóc swoim córkom stać się najbardziej sensacyjnymi zwycięzcami na świecie. W tym filmie Will Smith nigdy nie występuje w długich spodniach, tylko w spodenkach tenisowych. Gra zaangażowanego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, fanatycznie skupionego i wymagającego Richarda Williamsa. To ojciec Venus i Sereny Williams.

To człowiek, który siłą woli zabrał swoje córki i resztę rodziny prosto z Compton na wyżyny sportowego triumfu. Po drodze musiał się zmagać z wieloma przeszkodami. Te przeszkody to oczywiście snobizmem i rasizmem. Troszkę inaczej prezentuje to serial Dexter: New Blood, a podobnie ale mniej szczegółowo było to pokazane w serialu Dexter. Ten problem dotyczy całego świata.

Świetne tenisistki Venus i Serena, czyli świetny film

Biali rodzice na torze juniorów błędnie nazywają strzały swoich dziewczyn, a biali agenci sportowi z uśmiechem mówią Richardowi, co zrobił z Venus, a Serena jest „niesamowita”. Widać to tutaj jednocześnie obrzucają go szyderczymi ofertami. W prawdziwym życiu Richard miał kilka rzeczy do powiedzenia na temat gry białych tenisistów. Oczywiście przeciwko swoim córkom w ich dorosłej chwale. Widzimy tutaj takich aktorów jak Saniyyę Sidney, Demi Singleton, Aunjanue Ellis i Jon Bernthal. Ten ostatni gra ich nadpobudliwego trenera Ricka Macci. Gość, który stale poirytowany jest kapryśnymi żądaniami Richarda. Natomiast jak wiecie, takie sukcesy wymagają dużo pracy i poświęceń.

Film opowiada o trudnych początkach rodziny Williamsów grających na obskurnych lokalnych kortach. Richard regularnie staje się brutalny, gdy próbuje skonfrontować się z facetami podrywającymi jego nieletnie córki. Namawia prestiżowego trenera, aby dał szansę swoim dziewczynom. Następnie zwalnia tego trenera i zabiera Venus i Serenę z morderczych turniejów juniorów. Ojciec czuje, że potrzebują regularnego wychowania. Zamiast tego zatrudnia Macciego, a film osiąga punkt kulminacyjny niezwykłym profesjonalnym debiutem Wenus w 1994 roku, w wieku 14 lat, przeciwko drugiemu światu, Arantxie Sánchez Vicario. Cały film King Richard: Zwycięska rodzina jest po prostu świetny.

King Richard: Zwycięska rodzina online Lektor PL

W tym filmie nikt tak naprawdę nie nazywa Williamsa „Królem Ryszardem” . Być może szekspirowskie konotacje nie są do końca właściwe. Venus i Serena Williams są współproducentami tego projektu i jest to w dużej mierze autoryzowana wersja, co przez cały czas jasno pokazuje, jak zasadniczo słodki i miły był jako tata, prawie nigdy nie tracił panowania nad sobą. Występ Smitha ma łatwą, równomierną równowagę żyroskopu w pełnym obrocie i jest prawie starszą wersją niezmąconego atletyki, którą wniósł do swojego Muhammada Alego w filmie Michaela Manna 20 lat temu. Wszyscy jesteśmy ciekawi, czy tak było naprawdę, czy film pokazuje tylko te dobre strony/

Przyjemny i dobrze wykonany. Cały film online nie może do końca zdecydować, co zrobić z twardszą, ciemniejszą stroną Richarda Williamsa. Jak to było naprawdę żyć z kimś tak zmotywowanym? Tak dyscyplinujący? A ktoś, kto w filmie wydaje się faworyzować jedną córkę nad drugą w kluczowych momentach? To pozostaje tajemnicą. Trzeba obejrzeć cały materiał bez limitu, żeby dowiedzieć się całej prawdy.

Zobacz też