John Wick 4 Cały film (2023) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
John Wick 4 cały film CDA

John Wick 4 • CDA

Oryginalny tytuł: John Wick: Chapter 4

Zalukaj film John Wick 4 (2023) online w jakości HD

Filmy Johna Wicka Filmy Johna Wicka są trudne. W rzeczywistości mogą być bardziej intensywne niż inne filmy w historii. Ponieważ rozdział 3 Johna Wicka – Parabellum był zbirem, który został zabity brutalnym book-fu i ponownie połączył siły z Keanu Reevesem ze swoim byłym przyjacielem z Matrixa, Laurence Fishburne. Trudno sobie wyobrazić, że nie byłoby poziomów twardości, które jeszcze nie są zbadane przez Reevesa, jego dobrze dopasowanego płatnego zabójcę. Moim zdaniem John Wick 4 to kandydat do najlepszego filmu tego roku. Natomiast film Magic Mike: Ostatni taniec to najgorszego.

Ostatni rozdział John Wick: Chapter Three Parabellum z 2019 roku został uznany za zabójcę Reevesa współpracującego z postacią Laurence’a Fishburne’a „Bowery King” w walce z The High Table, czyli grupą panów przestępczych, którzy dyktują, co jest dozwolone w półświatku przestępców świata Johna Wicka. w John Wick: Chapter 4, postać Reevesa odkrywa sposoby na zmierzenie się z The High Table, ale zanim będzie w stanie zapracować na swoją wolność, Wick musi stawić czoła nowemu wrogowi z silnymi sojuszami na całym świecie. Natomiast polski film Heaven in Hell to po prostu jeden wielki niewypał.

Co pokaże nam czwarta odsłona filmu online?

Oprócz Reevesa i Fishburne’a, do najnowszej części powraca dwóch innych godnych uwagi weteranów serii John Wick. Ian McShane ponownie wcieli się w rolę Winstona. Gościa, który jest właścicielem hotelu Continental, a Lance Reddick ponownie wcieli się w rolę konsjerża w hotelu Continental, Charon. Fani Marvela na pewną będą zadowoleni z produkcji Ant Man i Osa: Kwantomania. Chociaż osobiście jestem nią zawiedziony to jest całkiem dobra.

W przypadku początkujących franczyzowych aktorów It and Barbarian Bill Skarsgard gra jednego z High Table. Robi to z odpowiednio drogim nazwiskiem markiza de Gramont, a gwiazda sztuk walki Donnie Yen jest starym bliskim przyjacielem Wicka. Bohatera, z którym ma ciekawą historię jako także liczni wrogowie. W skład zespołu wchodzą również Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Rina Sawayama i Scott Adkins. Film Krzyk 6 to dziwny slasher. Po prostu trzeba takie lubić.

Obsada aktorska i opinie na temat filmu

Jednak początkowe plotki pochodzące z obozu John Wick: Rozdział 4 obozu wskazują, że przejmie płaszcz ustanowiony w poprzednich trzech filmach i prawdopodobnie wykona wraz z nim kilka dzikich ruchów sztuk walki, a następnie zabierze bryłę z poplecznika ramię, aby dodać trochę zabawy. Reżyser Chad Stahelski mówi wyłącznie o Empire w naszym nowym magazynie, że świat stanie się bardziej ekstrawagancki. Film można obejrzeć online w wersji hiszpańskiej w serwisie REPELIS. Polecamy serdecznie dla osób, które uczą się hiszpańskiego.

John Wick 4 cały film online bez limitu

Scenariusz do John Wick 4 online napisali Shay Hatten (John Wick: Chapter 3, Army of the Dead) oraz Michael Finch (Predators, Hitman Agent 47). Cały Film online wyreżyserował wieloletni reżyser franczyzy Chad Stahelski. Ten film online można obejrzeć w dobrej jakości w serwisie Zalukaj, CDA, Filiser, Zerion i nie tylko.

John Wick 4 dodaje także gwiazdę sztuk walki Donniego Yena jako Caine’a, starego przyjaciela Wicka, który ma tych samych wrogów. Donnie Yen wnosi do kontynuacji swoje „mistrzowskie umiejętności bojowe”, tym razem wzmacniając akcję i akrobacje. Nie jest aktorem, którego trzeba trenować do każdej walki. Jest znakomitym aktorem i doświadczonym wojownikiem. Jego zdolność do ulepszania choreografii za pomocą własnego kreatywnego myślenia jest na światowym poziomie.

Podobne filmy do John Wick 4:

Inne filmy online CDA