Jestem taka piękna! Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Komediowe » Jestem taka piękna!
Jestem taka piękna! cały film CDA

Jestem taka piękna! • CDA

Oryginalny tytuł: I Feel Pretty

A co do filmu, to jest ciekawie i pomysłowo wyreżyserowany, nie stroni od dobrego poczucia humoru, a z tego to znamy i samego Boga :). Porusza serce, dotyka wiary, jej istoty, zrozumienia jej głównych prawd, a zwłaszcza pozwala przyjrzeć się samemu sobie, by odpowiedzieć na pytanie – jaka jest moja wiara i czym jest dla mnie Ale nade wszystko uświadamia stałą obecność Maryi w naszym życiu, Jej ogromne pragnienie przybliżenia wszystkich do Boga i Jego nieustanną Miłość do każdego z nas. Był on dla mnie wielkim przeżyciem odebrałam go bardzo osobiście, kocham filmy religijnej treści uważam, że są bardzo budujące i wiele wyjaśniają Uważam, że nie ma nic piękniejszego od przesłania jakie niesie ze sobą treść filmu : miłość, pokora, pokój, szczęście i poczucie bezpieczeństwa w ziemskim życiu uzyskujemy jeżeli STWÓRCY zaufamy i oddamy się pod jego prowadzenie. Teraz już jestem po obejrzeniu filmu- jest wspaniały , wypływa z mojego serca – to tak jakby ktoś zrealizował film pod moje pragnienie, odczucia i myśli , które mi nieustannie towarzyszą- jak mówi św. Maksymilian Maria Kolbe- ZDOBYTĆ SWIAT PRZEZ NIEPOKALANĄ DLA CHRYSTUSA ! Choć kiedy mamy już jakieś obeznanie z kinem Almodóvara, to czy możemy się nie spodziewać, że początkowe uwięzienie Mariny w jej własnym domu przez niepoprawnie zakochanego w niej Rickiego, będzie tylko wstępem do długiej gry namiętności, na końcu której Marina wypowie słowa zapowiedziane w tytule filmu?

Po chwili jednak okazuje się, że ów nurek to zmyślny gadżet erotyczny, a jego wysiłki mają uprzyjemnić kąpiel Mariny, byłej prostytutki, stawiającej swoje pierwsze kroki w produkcjach kina klasy B. Te przezabawne ujęcia są swego rodzaju odbiciem całego filmu w pigułce, gdzie nic nie jest takim, jakim wydaje się być na początku. Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytucja Filmowa MAX-FILM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Panieńska 11, Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000236457 Posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama Film był dla mnie ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga.

Nie spodziewaliśmy się, że ten film jest tak dobry – nie tylko ze względu na treść, ale również ze względu na walory czysto filmowe. „Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama” – mówi z kolei Beata i dodaje, że film był dla niej ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga. – Polecam zrobić taki eksperyment: wpisać w Google nazwę dowolnego filmu czy serialu W większości przypadków pierwszym wynikiem, jaki podpowie wyszukiwarka, będzie – Marcin Hajek, szef platformy OnetVOD, nie ukrywa, że jemu oraz jego firmie portal Ćwieków naprawdę zabił ćwieka.

Potem zniknęły , i Za to świetnie trzyma się – choć podobno od dawna namierzeni są jego twórcy – Ale prawda jest jednak taka, że w miejsce każdego zamkniętego serwisu pojawia się kilka kolejnych. Jak to mówi± ” Mała wzrostem, wielka sercem”jestem osob± mił± sympatyczn±,szczera wiern± z poczuciem humoru.Szukam kawalera wolnego dobrym sercu który nie tylko przyci±gnie mnie wygl±dem a także interesuj± mnie sex przygody tylko stały zwi±zek. Inną cenną lekcją, jaka wypływa dla nas z tego filmu jest postrzeganie swojego całego życia wyłącznie pod kątem kariery zawodowej Wnioski są proste.

Dzieło Roberta Benigniego nie przynależy do jednej kategorii filmowej, łączy w sobie cechy tak odległych od siebie gatunków jak komedia , dramat , film wojenny i film romantyczny Niektórzy krytykowali Roberto Benigniego za zbyt lekkie potraktowanie tragedii obozów koncentracyjnych i Holocaustu Wytykano mu także pewne nieścisłości historyczne filmu. Po jej odnalezieniu zatrudnia się w prowadzonym przez nią schronisku dla zwierząt, a już wkrótce między tą dwójką zaczyna rodzić się uczucie… Kobieta jest jednak w skomplikowanej sytuacji życiowej, przez co film trzyma nas cały czas w napięciu i wielokrotnie wzrusza. Nie jestem największym fanem Julii Roberts, film przekracza też dla mnie granice naiwności, ale znam ludzi, dla których to film ważny, a jego pozytywny ładunek uznają za stymulujący.

Film mnie zachwycił, a jego sposób realizacji – lekki, smaczny, wzruszający do łez i z poczuciem humoru, naprawdę mnie zainspirował 🙂 Po takim filmie jedynym marzeniem jest podróż do Medjugorje 😀 Widziałam wiele filmów religijnych, ale często były jakoby zaprzeczeniem „wiary, nadziei i miłości”, a ten film, wręcz przeciwnie!

Podobne filmy do Jestem taka piękna!:
Inne filmy online CDA