Huragan Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Huragan
Huragan cały film CDA

Huragan • CDA

Oryginalny tytuł: The Hurricane Heist

1h 43min

Filmy AkcjiFilmy Katastroficzne

6.1
6.1/10 2 312 głosów

2018

)Dlatego prawdopodobieństwo, że Irma „zaatakuje’ Nowy Jork jest bliskie zeru.. Oczywiście huragany czasami uderzają we wschodnie wybrzeże a nawet Nowy Jork ale tylko od strony atlantyku lub wędrując od południa wzdłuż wybrzeża.. Podobno taki huragan jak Harvey – który ledwie się skończył, a już spowodował setki milionów dolarów strat i wysiedlenie milionów ludzi – zaliczony jest do wichur kategorii 4, najwyższej, jakie zdarzyły się od czasów biblijnych. W archipelag wysp Florida Keys Irma uderzyła jeszcze jako huragan kategorii 4. Gubernator stanu Rick Scott, który wizytował te tereny, podkreślił w poniedziałek, że sercem jest z mieszkańcami wysp. 4. Trochę wyssana z palca – przykrycie huraganem Irma informacji zdobytych przez wywiad i wmówienie ludziom, że ta masowa ewakuacja to przez siły natury, a faktycznie moze być to zmniejszenie liczby ofiar przed spodziewanym atakiem bronią dalekiego zasięgu i unuknięcie paniki,

Wycieki ropy naftowej to tez sciema dla naftowa smierdzi ale sie rozklada.Rozkladaja ja bakterie, slonce i grzyby.W Bobrce nad Sanem moj prapra dziadek, Tytus Trzecieski zalozyl pierwsza na swiecie kopalnie ropy naftowej, ktora plynela sobie swobodnie do dzis tak plynie ale w Sanie ryby sa.Niektorzy z nas maja asfaltowe podjazdy do 30 latach trzeba ustrojstwo zrywac i robic od wyparowuje, zostaje rozlozona na czesci pierwsze przez bakterie i grzyby.Filmy po kraksie jakiegos tankowca, ptaki oblepione ropa sa napewno wstrzasajace ale po kilku latach na tej samej plazy nie ma sladu ropy a ptaszki czuja sie dobrze. Wśród tematów poruszanych w filmach znajdują się przede wszystkim klęski żywiołowe (trzęsienia ziemi, huragany, tornada, powodzie, lawiny, a także wybuchy wulkanów), których naturalną, choć dramatyczną konsekwencją ma być śmierć bohaterów. Huragan jest tylko przykładem zagrożenia kryzysowego, a fazy planowania i reagowania kryzysowego są zbliżone niezależnie od zagrożenia, tylko na różne zagrożenia uruchamia się różne służby, tutaj akurat będą to służby dość typowe.

Mam taki problem, nie moge nigdzie na internecie znalesc informacji FAZACH ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO NA WYPADEK WYSTĄPIENIA HURAGANÓW (silnych wiatrów), dlatego jeżeli ktoś zaproponuje mi googlepl to zgłaszam jako naruszenie regulaminu forum bo to bedzie spam. Amerykańskie Krajowe Centrum ds. Huraganów (NHC) podkreśla, że w rejonach, do których zbliża się Irma, należy jak najszybciej poczynić przygotowania, by chronić ludzkie życie i zminimalizować zniszczenia. Pamiętajmy jednak, że dla ludzi, którzy mieszkają na terenach, przez które przechodzi huragan, nie jest to rozrywka — i darujmy sobie głupie komentarze i uwagi, których niestety od wczoraj w Sieci jest mnóstwo.

Modlimy się za wszystkich, którzy znajdą się na drodze huraganu Irma, nie tylko na Karaibach”- powiedziała w oświadczeniu Miller. Mieszkańcy amerykańskiej wyspy Saint Croix przez cały środowy wieczór i prawdopodobnie całą noc będą zmagać się ze skutkami huraganu Irma. Tym, jak niebezpieczny jest to żywioł może świadczyć fakt, iż huraganowi nadano piątą w skali Saffira-Simpsona, czyli najwyższą kategorię zagrożenia.

Huragany tropikalne szybko słabną nad lądem, to dlatego właśnie wszystkie modele pogodowe przewidują „degradacje” Irmy z huraganu na sztorm po opuszczeniu płw Floryda (ok 80-100km/h) i na niż pogodowy na wysokości atlanty( ok 50 km/h. „Miami po przejściu huraganu Irma” Taki komentarz widnieje pod jedną z fotografii.. ile Irma dupnie w Miami..( raczej przejdzie po zachodniej strony półwyspu Floryda) to będzie to miało miejsce z jakieś 30 godzin… I z powodu zniszczeń przez huragan Irma, może pozostać bez energii elektrycznej przez 4 do 6 miesięcy.

Wiem, że ostatni huragan, Irma, to jakaś katastrofa, zdarza się ponoć raz na kilkanaście lat, ale przecież oni mają tam każdego roku kupę mniejszych huraganów ( #Systems ) Jeśli Irma dotrze na Florydę jako potężny huragan – a takie są obecnie prognozy – będzie to pierwszy taki przypadek od 12 lat. Chociaż Ophelia osłabnie do tego czasu i nie będzie już huraganem, brytyjski Met Office wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem, którego mogą spodziewać się mieszkańcy.

„Mam nadzieję, że na jego (huraganu) drodze nie znajdzie się dużo ludzi. Irma nie jest już huraganem, ale jako burza tropikalna pozostaje niebezpieczna. Przed nadejściem huraganu pięć hrabstw w zachodniej Irlandii ogłosiło alerty pogodowe.

Irma zalicza się do pięciu najpotężniejszych huraganów w ciągu ostatnich 80 lat i zarazem jest najpotężniejszą burzą na Atlantyku, która została kiedykolwiek odnotowana poza granicami Morza Karaibskiego i Zatoki Meksykańskiej. Domy Johnny’ego Deppa , Donalda Trumpa , Eddiego Murphy’ego, Bruce’a Willisa , Micka Jaggera czy Oprah Winfrey znajdują i znajdowały się na drodze huraganu Irma, którego powierzchnia jest wielkości Polski. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że filmy katastroficzne posługują się tym samym schematem od lat 70. XX wieku, kiedy ten gatunek cieszył się największą popularnością, to jednak ciągle odnajdujemy w nich przeróżne sytuacje, które zaskakują widza wysokim stopniem prawdopodobieństwa.

20.40 Głos w sprawie kataklizmu, jakim jest huragan Irma zabrał amerykański prezydent Donald Trump zaoferował wszelkie dostępne środki rządu federalnego dla Florydy. 22.30 Donald Trump zapowiedział, że niebawem odwiedzi Florydę, która aucierpiała w czasie przejścia huraganu. I skoro już mówimy „Bananowej masakrze” w Colombii, a nie Huraganie Irma, to musimy dołączyć FAKT, że strajk robotników zakładu United Fruit był zorganizowany przez członków Liberalnej, Socjalistycznej, i Komunistycznej Partii lokalnych rewolucjonistów powiązanych z Partią Komunistyczną Wielkiego Sojuza.

Podobne filmy do Huragan:
Inne filmy online CDA