Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu - ZALUKAJ ONLINE

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Oryginalny tytuł: Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

Oglądaj cały film Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu online HD

Jedną z osób, które można uznać za centralnych członków rodziny, jest jednak jej nieobecność – twórcy Harry’ego Pottera i jego świata, autorki JK Rowling. Esej, który opublikowała w 2020 roku, przedstawiający jej poglądy na temat wpływu ideologii płci na prawa kobiet, został powszechnie potępiony jako transfobiczny. Radcliffe, Grint i Watson zdystansowali się od niej.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu online Dubbing PL

Według jej agentów kontrowersje nie odegrały żadnej roli w jej decyzji, by nie brać udziału w zjeździe i czuła, że ​​wykorzystany tutaj materiał z wywiadu z 2019 r. (głównie przypominający o trudności ze znalezieniem kogoś, kto mógłby zagrać Harry’ego) byłby wystarczający. Bez względu na prawdziwy stopień jej wyboru w tej sprawie i pomimo różnych miłych wzmianek o „Jo” z Radcliffe i innych w odcinku specjalnym, pozostaje pustka.

Harry Potter, czyli piękny świat magii

Ale wokół niej jest urok, ciepło, charyzma – zwłaszcza gdy Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) wieje jak najwspanialszy huragan na świecie – a nawet trochę nowych informacji pośród oklepanych anegdot. Tak, znowu słyszymy, jak Alfonso Cuarón, który wyreżyserował trzeci film o Potterze, zmusił główne trio do pisania esejów o swoich bohaterach i wierny formie, Watson wręczył idealne kilkanaście stron, Radcliffe zebrał pół strony A4, a Grint nie. silić się.

Zobacz też