G.I. Joe: Odwet Cały film (2013) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » G.I. Joe: Odwet
G.I. Joe: Odwet cały film CDA

G.I. Joe: Odwet • CDA

Oryginalny tytuł: G.I. Joe: Retaliation

1h 58min

Filmy Akcji

6.2
6.2/10 7 756 głosów

2013

Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytucja Filmowa MAX-FILM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Panieńska 11, Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000236457 Posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Miejmy jednak nadzieję, że napisania scenariusza podejmie się ktoś, kto z tego filmu nie zrobi naiwnej bajeczki dla dzieci jak było w tym przypadku. W filmie GI JOE: ODWET żołnierze jednostki wojskowej dowodzonej przez Duke’a walczą nie tylko ze swoim śmiertelnym wrogiem Kobrą, ale zostają zmuszeni do stawienia czoła nadciągającemu od strony struktur rządowych niebezpieczeństwu, które może zagrozić ich istnieniu. Na serwerach AllBoxTV nie są hostowane żadne pliki filmu G.I. Joe: Odwet 3D, a jedynie odnośniki (embed) do takich serwisów jak: youtube, cda, zalukaj, ekino, filmweb, openload, vshare, alltube, kinomaniak itp.

Większość obsady „jedynki” w „Odwecie” się co prawda nie pojawia, ale nie ma czego żałować – film jest tak samo kiepski jak oryginał. Ale żeby nie tylko krytykować to powiem ten, że tylko i wyłącznie jako kino akcji film nie jest najgorszy. Oczekując na transport z powrotem do USA oddział G.I zostaje zaatakowany i giną wszyscy (wyjątkiem jest Snake Eyes, który nie brał udziału w misji oraz nowe postacie w serii: Roadblock, Lady Jaye oraz Mysz) którzy występowali w pierwszej części „G.I. JOE: CZAS KOBRY”.

Najnowsza odsłona G.I. Joe to napakowany akcją film, który w pierwszym tygodniu wyświetlania zarobił już ponad 130 mln $. Fabuła do wyszukanych nie należy, ale w przypadków takich filmów nie fabułę chodzi. Należy pamiętać, że obraz zaliczył obsuwę, premierę przesunięto z lata ubiegłego roku na wiosnę 2013 r., dodatkowo opatrzono go droższymi biletami w postaci niepotrzebnego oraz niewykorzystanego efektu trójwymiarowego, a chwilami nawet przeszkadzającego w odbiorze filmu. Powiedzcie, że jestem naiwny, ale wydawało mi się, że kiedy producenci nowej odsłony przygód żołnierzyków G.I. Joe zatrudnili do napisania scenariusz ekipę od „Zombieland” powstanie film porządny.

I właśnie dlatego ” GI Joe: Odwet ” to film, na którym najlepiej bawić się będą 10-letni chłopcy, których fabuła tak naprawdę nic a nic nie obchodzi. Nie wiedzieć po co w filmie pojawia się Bruce Willis, który jak zawsze jest sobą ,ale nic nowego nie wnosi. Szkoda, bo wydawało mi się, że to właśnie dowcip i dystans powinien być siłą napędową takiego filmu.

Powoli nadchodzi premiera filmu G.I. Joe: Odwet , a w związku z tym pojawi się coraz więcej materiałów dotyczących tej produkcji. Kulisy prezentują relacje z wydarzeń kulturalnych, pokazów mody, premier filmowych poprzez „oko”, które sięga tam, gdzie mało kto może spojrzeć – za scenę, za kulisy, tam, gdzie toczy się prawdziwe życie gwiazd i gdzie powstają projekty niebanalne, wyjątkowe. G.I. Joe: Odwet” to wizualny wypas” (imponująca wizja zrównanego z ziemią Londynu), niezła zabawa dla miłośników pojedynków, gratka dla tych, których wciąż cieszy, jak dzielni i niezawodni są amerykańscy żołnierze.

Część oddziału zostaje rozstrzelana podczas jednej z misji – pozostali przy życiu bohaterowie będą musieli walczyć nie tylko dobre imię G.I. Joe, ale także uchronić świat przed nieuchronną zagładą. Jego sceny z Tatumem na początku filmu doskonale ilustrują, czego widz może się spodziewać: lekkiej rozrywki, niekomplikowanego humoru i dużych eksplozji. W sieci pojawiły się nowe międzynarodowe plakaty filmu „G.I. Joe: Odwet”, który pojawi się w kinach w sierpniu.

Jest tak nielogiczna, że nawet nie wiem, co w tym filmie chodziło, i jak wam chociaż streścić wstęp. Nie czułem, że coś już osiągnęli, że wygrali, że są najlepsi, że sprawa zakończona… Aha, a wspomniany rozdupcz Londynu trwa i wygląda w filmie tak jak na zwiastunie, i bohaterowie nie mają z tym nic wspólnego.

Podobne filmy do G.I. Joe: Odwet:
Inne filmy online CDA