Free Guy - OGLĄDAJ ONLINE

Free Guy

Free Guy

Oryginalny tytuł: Free Guy

1h 55min KomediaSci-Fi

6.2
IMDb 6.2/10 17 855 głosów

2021

Oglądaj cały film Free Guy online HD

Wydaje mi się, że cały film „Free Guy” powinien dać Wam wiele radości. W nowym przygodowym filmie akcji występuje Ryan Reynolds. Występuje jako naiwny, typowy gość.  To dosłownie nazywa się go gość. Taki, który beztrosko nie zwraca uwagi na codzienny rytuał napadów z bronią w ręku i przemocy z użyciem broni, które nękają jego rodzinne miasto. Moim zdaniem ten aktor idealnie pasuje do tej roli. To dlatego, że Free Guy to nic innego jak jedynki i zera. Czyli postać w tle w rozległej, pełnej spustoszeń grze wideo w stylu GTA. Na pewno w nią graliście, obojętnie w którą część. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie natomiast horror Nie oddychaj 2. Miałem nadzieje, że będzie dużo lepszy.

Jak można się było spodziewać, Free Guy zdaje sobie sprawę, że jest kimś więcej. Jest wspomagany odrobiną sztucznej inteligencji i odrobiną miłości i przywiązania do kobiety. Mówimy o przywiązaniu do Jodie Comer. To urocza jak zawsze jako gracz w świecie rzeczywistym o imieniu Millie i jej cyfrowy awatar. Naprawdę chce być twoim przyjacielem. Łatwo się podoba i przyjemnie się z nim spędza czas. Ma też zwyczaj biegania w kółko, tracenie koncentracji i sranie na podłogę. Familijny film akcji, który jest skierowany do pokolenia gry Fortnite online. Film Free Guy online jest również błyskotliwy i ma świetne efekty. Przyjemna obsada, w tym kradnąca filmy praca Jodie Comer, trzyma to wszystko razem, ale wciąż można zobaczyć wystarczająco dużo usterek w tej matrycy, aby żałować, że nie było lepiej.

Free Guy online Lektor PL

Dla Guya warto żyć. Jak dotąd, tak świetnie. Jest to rodzaj niemal głębokiego pomysłu, który współautorzy Matt Lieberman i Zak Penn mogli wymyślić. To oni grają godzinami w gry wideo i wyobrażając sobie w pełni ukształtowane życie pikseli, które wypełniają ich ekran. W swej istocie film chce przekazać wiadomość przeciwko monokulturze wszechobecnej w społeczeństwie. Wygląda na to, że znajdź spełnienie na własnych warunkach. Ale to, co mogło być inspirującą zabawą w odkrywaniu tego, co czyni każdego z nas wyjątkowym, to po prostu film. Dokładnie ten, który wchodzi na swój sposób, zalewając się odniesieniami do popkultury. Zapraszamy na seans bez limitu!

W prawdziwym świecie dowiadujemy się, że Mołotowa Dziewczyna jest programistką o imieniu Millie. Pracowała z innym geniuszem technicznym, Keysem (Joe Keery), nad stworzeniem prawdziwie ambitnej gry wirtualnej, która miałaby replikować rzeczywisty świat zamiast po prostu dając graczom brutalne misje do wykonania. Jest w „Free City”, próbując znaleźć dowody na to, że egocentryczny wydawca gry, Antwan (Taika Waititi), ukradł jej kod i zdeformował go w to mdłe doświadczenie, gdy Guy okazuje się być idealnym człowiekiem w środku. Jestem pewny, że cały film online spodoba się każdemu.

Zalukaj świetny film online bez limitu

Obsada drugoplanowa jest całkiem sympatyczna. Comer umiejętnie przemienia się z bohatera akcji w pryncypialną małpę kodującą, a coraz bardziej wszechobecny Lil Rel Howery jest zachwycający jak zawsze jako najlepszy przyjaciel Guya, odpowiednio nazwany Buddy. Charakterystyczny chwyt Reynoldsa działa wystarczająco dobrze w roli pozornego głupka, który zdaje sobie sprawę, że jest kimś więcej. Jest mnóstwo kamei, autorstwa znanych graczy online i niewymienionych gwiazd Hollywood. W szczególności jedna gwiazda, która pozostanie bezimienna w związku z apelem Reynoldsa, by uniknąć rzucania spoilerów. Free Guy to obowiązkowa pozycja do obejrzenia dla każdego fana.

Levy porusza także najsilniejsze części całego filmu Free Guy. Wydobywa naturalną charyzmę swojej obsady. Reynolds potrafi zagrać tego rodzaju czarującego bohatera akcji we śnie, ale Comer jest prawdziwym przełomem, charyzmatycznie łączącym zarówno sceny akcji jako Dziewczyna Mołotowa, jak i te bardziej oparte na postaciach jako Millie. Jest z pewnością najlepszą rzeczą w filmie, chociaż miło jest widzieć, jak sympatyczny Joe Keery również dostaje swoją najlepszą rolę filmową. Natomiast jestem pewny, że nie zauważycie różnicy przy tym, czy obejrzycie film w domu online, czy w kinie.

Zobacz też