Fokstrot Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » Fokstrot
Fokstrot cały film CDA

Fokstrot • CDA

Oryginalny tytuł: Foxtrot

1h 58min

Dramaty

7.3
7.3/10 4 928 głosów

2017

Film fajny jako film daje 6/10 ale jako horror 1/10 uważam ze przy budżecie 35 mln film powinien zarobić nie wiecej niż 200 mln dolarów oczywiście budżet nie ma tu nic do tego znam filmy które przy 10 milionowym budżecie zarobiły 10 razy więcej ale były dobre dobrze zrobione ten film nie jest tak dobrze zrobiony a zarobił już ponad 500 mln nie zasługuje na tyle pewnie przez te recenzje niektórych co napisali co to za straszny horror byłem na tym w kinie i prawie się w ogóle nie bałem ale każdy może mieć swoje zdanie moja. 43. Dunkierka- nawet niezły, choć czytam właśnie opinię krytyczną syna żołnierza, który przeżył t± ewakuację i dla którego ten film jest może dobrym kinem akcji, ale nie opowieści tym, czego jego ojciec faktycznie doświadczył w czasie wojny. Jestem świeżo po seansie film nawet fajny ale daje 6/10 więcej nie bo w ogóle nie straszny w skali straszności 2/10 śmieszności 3/10 efekty 6/10 myślałem że będzie straszne a to było tylko fajne jak ktoś chce iść na horror odradzam chyba że na fajny film chyba że ktoś ma 10 lat to się przestraszy ale takich osób nie puszczają a na 18-25 letniego człowieka ten film nie działa strasznie. Opinia jest taka jak tego gościa z ponarzekajmy filmach co recenzuje ten film otrzymał to wejdźcie na YouTube i wpiszcie to (IT) recenzja ponarzekajmy filmach i oglądnięcie sobie co mówi nara ludziska nie zachwycanie się tak tym filmem gówno to nie jest jako film ale horror do bani na pewno nie ocena 10/10 jak niektórzy piszą najwyżej 6/10.

A jest to jeden z najdziwniejszych, najbardziej pokręconych filmów ostatnich lat – jednen z tych tytułów, który zbierze skrajne oceny, ale którego zapomnieć się nie da. „W pionie” to jakby kino drogi – bohater, scenarzysta filmowy w kryzysie twórczym, opuszcza miasto i jedzie na francuską prowincję szukać – może autentyczności, może inspiracji (chętnie przygarnia zaliczki za scenariusz, ale nie jest w stanie napisać ani linijki), może jeszcze czegoś innego, czym sam nie ma pojęcia. Twórcy filmu nie ograniczają się jednak do potęgowania scen strzelanin i rozwałki, choć dynamiczne otwarcie zdaje się sugerować, że głównym pomysłem na sequel będzie tu „więcej trupów” – „John Wick 2” to ciekawy przypadek filmu, który jednocześnie jest serio, i ironiczny; w ukazywaniu przemocy tak samo brutalny, jak bliski kreskówce. Widzowie festiwalowi obejrzą filmy docenione przez jury, dziennikarzy, a także publiczność na najlepszych międzynarodowych festiwalach, w Cannes, Berlinie, Wenecji, Karlowych Warach, Locarno, Montrealu, San Sebastian czy Sundance, ponadto tytuły wypatrzone na mniejszych – ale równie ważnych konkursach – takich jak Cottbus, Toronto, Mannheim, Rzym czy Saloniki oraz filmy wskazane przez Europejską Akademię Filmową (EFA) i Amerykańską Akademię Filmową.

Szczegóły do przeczytania i zdjęcia: -/53156/moskwa_wykoleily_sie_wagony_metra_sa_ofiary_smiertelne.htm Na filmiku nagrany jest „nietypowy” ruch pociągów na mojej stacji Mołodiożnaja – która po wydarzeniu chwilowo stała się końcową, oraz wyjazd do sąsiedniej stacji Kryłatskoje i z powrotem (po drugiej stronie od Kuncewskiej). Tak czy siak uważam, że był to naprawdę świetny rok w kinie, bogaty repertuar bardzo dobrych przedstawicieli różnych gatunków (świetny musical, świetny film wojenny,kilka niezłych horrorów), dużo ciekawych pozycji z kina światowego, a do tego najlepszy w historii rok dla kina superbohaterskiego, którym myślałem, że już zaczyna zjadać własny ogon.

Podobne filmy do Fokstrot:
Inne filmy online CDA