Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a Cały film (2022) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a cały film CDA

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a • CDA

Oryginalny tytuł: Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Oglądaj cały film Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a online HD

W tym tygodniu pojawiła się wiadomość, że najnowsza część sagi Fantastyczne zwierzęta będzie zatytułowana Tajemnice Dumbledore’a. To oczywiście świetna informacja. Wiadomość spotkała się z pozytywnym odzewem wielu fanów serii. Ogólny konsensus wydaje się być taki, że po nieudanej kontynuacji 2018 roku, Zbrodnie Grindelwalda, te magiczne tajemnice lepiej znaleźć się w całym świecie fantasy. Warner Bros chce, aby fani dostroili się do części trzeciej. To będzie naprawdę świetne widowisko.

Szkoda, bo przedsięwzięcie JK Rowling w scenopisarstwo fantasy tak wiele obiecywało. Uwolniona od struktur swoich powieści o Harrym Potterze, z ich Malory Towers na magicznej okleinie Kool-Aid, napisała otwieracz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. To film, który oferował kuszącą wizję najnowszej historii czarodziejskiego świata. Nawet Zbrodnie Grindelwalda, mimo całego pogmatwanego, często dziwnie bezsensownego spisku i niechlujnej charakterystyki, szczyciły się trwałym magicznym blaskiem. Cały film online to świetna rozrywka. Szczególnie dla fanów Harrego Pottera. Tym razem go tutaj nie zobaczymy, ale świat magii to świat magii.

Świat Hartrego Pottera powraca

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zabierają cię do korytarzy Hogwartu. Robią to po raz kolejny, z nowymi przygodami i ciekawym wglądem w młodość Albusa Dumbledore’a (Jude Law). Zwiastun trzeciej części serii filmów Fantastyczne zwierzęta przedstawia także drugiego brata Dumbledore’a, sugerując kilka ekscytujących rewelacji. A Newt Scamander (Eddie Redmayne) zostaje wysłany przez Dumbledore’a z nową misją do Brazylii. Po to, aby pokrzyżować plany mrocznego czarodzieja Gellerta Grindelwalda (Mads Mikkelsen). Szkoda, że zmienili aktora, ale myślę, że Mads poradzi sobie w tej roli.

Jak wiemy cały film online miał różne problemy pozaekranowe, które znosiła zarówno Rowling, jak i gwiazda Johnny Depp. Miejmy nadzieję, że film wynagrodzi nam cały zamęt. Tajemnice Dumbledore’a, w których Depp zostanie zastąpiony jako Grindelwald przez Madsa Mikkelsena, naprawdę muszą zabrać do domu Puchar Quidditcha, jeśli proponowany pięciofilmowy serial nie ma zostać bezceremonialnie skrócony. To będzie świetna sprawa.

Tajemnice Dumbledore’a online bez limitu

Jakie mogą być tajemnice tytułu? Wiemy już – ponieważ Rowling powiedziała nam ponad dekadę temu – że Dumbledore jest gejem. To dziwna rzecz i naprawdę to mi się nie podoba.Natomiast druga część filmu ujawniła, że przyszły dyrektor Hogwartu miał pakt krwi z Grindelwaldem zawarty w młodości, aby nigdy nie wchodźcie ze sobą w bitwę. Z drugiej strony, ostatnie „przestępstwa” tego ostatniego przypominały bardziej niekończące się, przebiegłe spiski. Przypuszczam, że Zły pięcioletni plan Grindelwalda nie miał odpowiedniego brzmienia. No ale zobaczymy jak to wszystko się rozwinie w tym filmie.

Podobne filmy do Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a:

Inne filmy online CDA