Eternals Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Eternals
Eternals cały film CDA

Oglądaj cały film Eternals online HD

Jak wiadomo całkiem niedawno Marvel opublikował pierwszy pełny zwiastun nadchodzącej kosmicznej epopei. To właśnie ten trailer daje nam najlepsze spojrzenie na sagę superbohaterów Zhao. Eternals online wprowadza całą drużynę nowych bohaterów do Marvel Cinematic Universe. Widzimy w tym Gemma Chan jako Sersi, Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lia McHugh jako Sprite, Brian Tyree Henry jako Phastos, Lauren Ridloff jako Makkari, Barry Keoghan jako Druig , Don Lee jako Gilgamesz, Salma Hayek jako Ajak i Angelina Jolie jako Thena. Jak widać to bardzo mocna ekipa. Podobnie jak w filmie Wszyscy święci New Jersey. Tam też ekipa jest bardzo mocna

Po utrzymywaniu fanów w napięciu przez to, co wydawało się wiecznością, Marvel Studios opublikowało zwiastun Eternals. To będzie już 26. film w Marvel Cinematic Universe. Cały film został wyreżyserowany przez niedawną laureatkę Oscara Chloé Zhao i ma na celu poszerzenie z góry ustalonych granic MCU w przestrzeni, czasie i estetyce. Możemy przyznać, że Marvel ma styl domu i debatuje, jak bliskie są podobieństwa wizualne między filmami, ale trudno zaprzeczyć, że Eternals wydaje się być czymś innym i ma na sobie podpis Zhao. To chyba jedno z najlepszych uniwersum jakie widziałem. Oczywiście zaraz po filmach związanych z magią, czyli np. Harry Potter i Czara Ognia. To chyba jeden z moich ulubionych filmów.

Świetna obsada aktorska i efekty specjalne

Wiecznościowcy czują się zarówno jak zupełnie nowy rozdział w MCU. Trochę jakby  niezwiązany bezpośrednio ze starszymi postaciami lub scenami. To także film, który spełni obietnicę fazy 4, która dostarczyła i wskazał na większą uwagę na inkluzywność i wizje kierowane przez twórców. Po raz pierwszy wynalezione przez legendarnego artystę komiksowego Jacka Kirby’ego w 1976 roku. Film  Eternals online to jedna z mniej znanych właściwości Marvel Comics. Natomiast nieliczni wiedzą, że mają długą historię.

Na szczęście zwiastun służy jako dość pouczający podkład na temat tego, kim są ci bohaterowie i co robili przez ostatnie 7000 lat. Dokładnie tak jak wyjaśnia Sersi Chana, Wieczni są obcymi stworzonymi przez potężnych, boskich Niebiańskich i wysłani na Ziemię. To właśnie oni mają ratować ludzi przed potwornymi Deviantami. Wszyscy są niesamowicie silni i każdy ma wyjątkowe moce, a ostatnie kilka tysiącleci spędzili w ciszy obserwując ludzkość. Dlatego radzę oglądać w oryginalnej wersji językowej lub w wersji napisy PL. Niestety ale wersja Dubbing lub Lektor PL mocno zagłuszą grę aktorską i wspaniałe efekty specjalne.

Zalukaj Eternals online w jakości 4k lub HD

Film może być najbardziej ryzykownym projektem Marvel Studios od czasu Strażników Galaktyki (2014). Jeśli cokolwiek dla studia molocha można uznać za ryzyko w tym momencie. Mimo to, jeśli Strażnicy istnieli przed debiutem filmowym jako coś z ciekawości postaci, w których czytelnicy komiksów słyszeli o tym, ale być może nie widywali zbyt często. Moim zdaniem Eternals są ukrytymi klejnotami Marvela. Takimi nieznanymi nawet niektórym z najbardziej wytrawnych komiksów czytelnicy książek.

Jeśli chodzi o inspirowane komiksami eposy Jacka Kirby’ego Chariot of the Gods, New Gods z DC mają znacznie więcej gier w mediach niż The Eternals. To przedstawia Zhao, która przedstawiła tę koncepcję samej Feige, będąc długoletnią fanką serii Kirby’ego, szansę na wykrojenie nowego terytorium w MCU bez pewnych z góry przyjętych wyobrażeń. Choć wyraźnie różni się od Strażników Gunna, Wiecznościowcy wydają się również filmem, który będzie niewątpliwym dziełem jego filmowca.

Zwiastun odpowiada również na jedno ważne pytanie: Jeśli Wiecznościowcy są tak potężni i spędzają czas na Ziemi przez te wszystkie lata, dlaczego nie zgłosili się na ochotnika, aby pomóc w pokonaniu Thanosa? Jedna ludzka postać — Dane Whitman, grana przez Kita Haringtona z Game of Thrones — pyta dokładnie o to. (Z pewnością Steve Rogers i Tony Stark z radością przyjęliby faceta, który potrafi latać i strzelać laserami z oczu.)

Fabuła filmu Eternals, czyli Marvel Universe

„Poinstruowano nas, abyśmy nie ingerowali w żadne ludzkie konflikty, chyba że w grę wchodzą dewianci” – mówi Sersi. Jednak, jak wyjaśnia przywódca Hayeka, Ajak, mały wyczyn Thanosa miał efekt domina, a teraz to od Wiecznościowców należy ponownie chronić ludzkość przed Deviantami.

W rzeczywistości Zhao powiedziała wcześniej EW, że częścią tego, co przyciągnęło ją do filmu, było wiele możliwości opowiadania historii po Avengers: Endgame z 2019 roku. „Miałam wielkie szczęście” – mówi. „Czuję się, jakbym wstąpił do MCU w czasie, gdy zakończyła się wspaniała historia, więc trochę tak, jakbyśmy byli na granicy. Jest wiele chęci do odkrywania”.

Nowy zwiastun daje również poczucie ogromnej skali i zakresu filmu, od starożytnych cywilizacji przez współczesny Londyn po dziwne, nieziemskie widoki w odległych zakątkach kosmosu. To epicka historia obejmująca tysiące lat, ale są też elementy, które przypominają przeszłą pracę Zhao. (Szeroko otwarte prerie i obrazy Hayeka na koniu wyglądają, jakby mogły być odrzutami z Jeźdźca lub nagrodzonego Oscarem Nomadlandu.)

Film online VOD za darmo

Nie tylko naturalne oświetlenie czy zastosowanie praktycznych zestawów sprawia, że ​​Patronowie wyglądają i czują się inaczej. Nawet w krótkim spojrzeniu na film widać delikatne i delikatne człowieczeństwo, połączenie z naturą i głęboki romantyzm, które zdefiniowały twórczość Zhao w Songs My Brother Taught Me (2015), The Rider (2017) i Nomadland ( 2020). Filmografia Zhao, którą do tej pory można opisać jako współczesne westerny, skupia się na eksploracji kultury i złamaniu serca. Uczuć, którym towarzyszy w odnalezieniu swojego miejsca w niej lub poza nią. Tak to dziwnie wygląda.

Wygląda na to, że Eternals będą podążać podobnym wątkiem, a przechodząc przez komiksy, Wieczni (pozwoliłem ich nazwę spolszczyć) będą wciągnięci między ich obce pochodzenie i wyższy cel oraz ich miłość do Ziemi i jej ludzi. Tak będą tworzyć podział między ich kulturą tak blisko- bóstwa i ich przyjętą kulturę jako Ziemian. Pomimo tego, że Eternalsi są jedną z bardziej kosmicznych właściwości Marvela, zwiastun jest z natury zaniepokojony pięknem Ziemi, a nie gwiazd, co prawdopodobnie będzie głównym tematem filmu. Oczywiście cały film ma opcję download / pobierz. Dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Na szczęście prędkość pobierania jest dobra.

Oglądaj cały film bez limitu

Zwiastun, który jest prawdziwym zwiastunem, zachowując szczegóły fabuły i potwierdzone zagrożenia ze strony Deviantów i Niebiańskich, wydaje się przede wszystkim dotyczyć komunikowania, że ​​Eternals nie jest filmem o superbohaterach, ale romantyczną epopeją science-fiction, wraz z bogatym utworem muzycznym z Bollywood, który Kumail Nanjiani, grający Kingo, wymienił jako jedną z największych sekwencji filmu. To trochę głupie porównanie ale jakby się tak dłużej zastanowić to ma sens.

Skupienie się na wielowiekowym romansie Sersi (Gemma Chan) i Icarusa (Richard Madden) oraz wybór piosenki „The End of the World” Skeetera Davisa obiecują centralny romans i złamane serce. Chociaż historie miłosne zawsze były aspektami opowiadania MCU, nie stały się centralne aż do WandaVision, a teraz Eternals. Ale zamiast tej historii miłosnej eksplorowanej w historii telewizji, Eternals wydaje się opierać na rozległych historycznych eposach. Takich eposach złotego wieku Hollywood, choć z nowoczesnym spojrzeniem na inkluzywność i światowość. Trzeba wnieść w film trochę świeżości. Takie jest moje zdanie w tym temacie.

Eternals online Lektor PL

Niewątpliwie w filmie będzie mnóstwo akcji. To wszystko obiecuje miecz świetlny Theny (Angelina Jolie) i personel Phastosa (Brian Tyree Henry). Natomiast jeśli chodzi o skłonienie widzów do zastanowienia się: „Kim tak naprawdę są Eternals?”  to celem jest sugestia. Taka, że ​​nawet po tym, jak Marvel dał widzom letnią akcję z Czarną Wdową i Shang-Chi i Legendą Dziesięciu Pierścieni, Eternals wciąż ma coś nieoczekiwanego do dostarczenia do MCU. To moim zdaniem jest świetna informacja dla każdego fana tych filmów. Są po prostu niesamowici i nieobliczalni.

Chociaż z pewnością nie jest to najbardziej wybuchowy zwiastun Marvel Studios. Akurat w przypadku filmu, który nie ukaże się do listopada. Jest pięcioma projektami MCU (Loki, Black Widow, Shang-Chi, What If …?, Ms. Marvel). Całość niestety odkłada film na radarze ludzi. Ale jednocześnie przypominając im przez metkę na końcu, że jest to po części mocno ugruntowane. Oczywiście ugruntowane w świecie Avengers: Endgame. Jeśli chodzi o odróżnienie się od formuły najbardziej udanej serii na świecie to Eternals robi wiele. Jednocześnie niewiele ujawniając o tym, co ma szansę stać się najbardziej fascynującym artystycznie projektem Marvel Studios. Dlatego gorąco polecamy ten film i zapraszamy na udany seans online bez limitu.

Podobne filmy do Eternals:
Inne filmy online CDA