Dragon Ball Super: Broly Cały film (2019) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Animowane » Dragon Ball Super: Broly
Dragon Ball Super: Broly cały film CDA

Dragon Ball Super: Broly • CDA

Oryginalny tytuł: Dragon Ball Super: Broly

Pełnometrażowy film

W internecie pojawił się właśnie najnowszy zwiastun pierwszego kinowego filmu dotyczącego zakończonej w ostatnim roku serii Dragon Ball Super i stanowi on zupełnie odmienny ton z tego, który mogliśmy zobaczyć w lipcu Widzimy w nim ujęcia na planetę Vegeta wraz z jej mieszkańcami i rządzącym Królem Vegetą, armię Freezera, a także samego tyrana razem z jego ojcem. Ukazał się dziś oficjalnie (po tym, jak wyciekł w czwartek) drugi trailer nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Broly. Okazuje się, że oprócz zapowiedzianej w październiku powieści na podstawie nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Broly autorstwa Masatoshiego Kusakabego, ukaże się i inna – w ofercie japońskich sklepów (Amazon) pojawiła się w przedsprzedaży druga książka, a tym razem w edycji Mirai Bunko… pokaż całość. Na YouTube opublikowano nową zapowiedź nadchodzącego filmu „Dragon Ball Super: Broly”, który oficjalnie potwierdza pojawienie się fuzja Goku i Vegety – Gogeta.

Kilka dni temu

w sieci pojawiły się pierwsze informacje podane przez jeden z japońskich portali na temat nowego filmu „Dragon Ball Super: Broly” Na oficjalnej stronie filmu Dragon Ball Super: Broly pojawił się nowy zwiastun filmu kinowego anime, który potwierdza powrót postaci… czytaj dalej. Jak informuje strona, będzie toż pierwszy film z serii Dragon Ball Super, nie podano jednak pełnego tytułu… pokaż całość.

FUNimation, naczelny dystrybutor anime w Ameryce Północnej, poinformował, że nadchodzący film Smoczych Kulach – Dragon Ball Super: Broly – trafi do amerykańskich i kanadyjskich kin w styczniu 2019 roku, a więc miesiąc po japońskiej premierze… pokaż całość. W poniedziałek miała w Tokio miejsce impreza Jump Victory Carnival, na której w sekcji dotyczącej świata Smoczych Kul prezentowano figurki firmy Banpresto przedstawiające postacie z nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Broly. W ofercie japońskich sklepów (Amazon) niespodziewanie pojawiła się w przedsprzedaży light novel na podstawie nadchodzącego filmu Dragon Ball Super: Broly… pokaż całość.

Na oficjalnej stronie

Dragon Ball Super: Broly podano, że za główny motyw muzyczny w nadchodzącym filmie odpowiedzialny będzie piosenkarz popowy Daichi Miura, a tytuł utworu to Blizzard… pokaż całość. W tokijskiej hali Nippon Budōkan odbyła się dziś światowa prapremiera filmu Dragon Ball Super: Broly, na której było tysiąc wylosowanych wcześniej osób. Po tych zapowiedziach uważam że jest zbyt dużo nierównych momentów, niby kreska jest ok…ale porównując to co widzimy z fragmentem pierwszego filmu z Gogetą, to jest przepaść wg mnie….najgorsze te wstawki komputerowe.. # dragonball # dragonballsuper.

Co do mocy pod goniec dbz, pamiętam jak w dzieciństwie gardziłem superbohaterami z filmów porównując ich do Dragon Balla 🙂 Taki np spiderman przebieraniec z gadżetami mógłby zginąć z rąk Yamchy w 2 sekundy. Akira Toryiama, mangaka, najbardziej znany jako autor popularnej serii Dragon Ball, za sprawą której był się jednym z najpopularniejszych rysowników komiksowych na świecie, w ten sposób komunikuje się postaci: Broly to nieprawdopodobnie potężny Saiyanin, który pojawił się tylko w starych filmach anime. Wciąż nie do końca jasne jest czym będzie toż film, jednak – jak wskazuje tytuł – jedną z najważniejszych ról odegra w nim Broly.

Przede wszystkim zacznimy od tego, że nie wiemy czy Dragon Ball Super będzie nadawany od października.

Podobne filmy do Dragon Ball Super: Broly:
Inne filmy online CDA