Downtown Abbey: Nowa Epoka Cały film (2022) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » Downtown Abbey: Nowa Epoka
Downtown Abbey: Nowa Epoka cały film CDA

Downtown Abbey: Nowa Epoka • CDA

Oryginalny tytuł: Downton Abbey: A New Era

Rok premiery:

1h 58min

Dramaty

6.8
6.8/10 13 566 głosów

2022

USA / Wielka Brytania

Oglądaj cały film Downtown Abbey: Nowa Epoka online HD

Pod koniec ostatniego filmu Downton Abbey biedna wdowa hrabina Grantham łaskawie przyznała się do poważnej, nienazwanej choroby, a przed napisami końcowymi kręcono uroczyste ujęcie okazałego domu na tle kosmicznego, rozgwieżdżonego nieba. Wydawało się nam wszystkim, że ta franczyza na pewno się skończyła. Ale o nie. Downton wrócił. Downtown Abbey: Nowa Epoka to coś jeszcze lepszego niż pierwsza część. Jednak fani fantasy zdecydowanie bardziej czekali na film Doktor Strange w multiwersum obłędu. Nic dziwnego, bo jest świetny.

Na tym polega problem z telewizją — przynajmniej z perspektywy krytyka filmowego. Filmy mają z natury obsesję na punkcie fabuły — lokomotywy oparte na fabule, zmuszone do konfliktu, zaprojektowane tak, aby osiągnąć jakieś uporządkowane rozwiązanie w ciągu mniej więcej dwóch godzin. Z drugiej strony w telewizji, po ustanowieniu świata małego ekranu, jest on zaprojektowany tak, aby pozostawał otwarty od odcinka do odcinka i sezonu na sezon, zmuszając widzów do oglądania aktualizacji, o ile pozostaje na antenie, zanim bezceremonialnie odwołane bez zamknięcia.

Downton Abbey: A New Era bez limitu online

Twórczość scenarzysty Juliana Fellowesa podniosła się wyzywająco z łoża śmierci do kolejnego Charlestonu w pokoju chorym i muszę przyznać – jak ktoś z pustą tubką Pringles w dłoni, która była pełna 10 minut temu – że ten film był dla mnie zabawny ; bardziej oburzająco głupie, durne i bezwstydnie snobistyczne niż kiedykolwiek, z pewnymi rewelacjami w stylu Acorn Antiques o wybrykach związanych z ojcostwem i wspaniałym krawiectwem dla dżentelmenów. Cały film online jest po prostu świetny.

Tak uroczyste, jak takie spin-offy, film Downtown Abbey: Nowa Epoka służył jako rodzaj fan-service coda, wymyślony, aby umieścić zgrabną kokardę i frędzle na wielu postaciach i intrygach, które zostały zasiane w ciągu sześciu sezonów brytyjskiego serialu telewizyjnego . Chodziło o zamknięcie, a teraz, w „Nowej erze”, twórca i scenarzysta Julian Fellowes poświęca jeszcze więcej energii na rozwiązanie problemów, chociaż tym razem zapewnia coś bardziej fascynującego niż królewska wizyta, aby nas zaangażować.

Podobne filmy do Downtown Abbey: Nowa Epoka:
Inne filmy online CDA