Doktor Strange w multiwersum obłędu - ZALUKAJ ONLINE

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Oryginalny tytuł: Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2h 11min FantasyPrzygodowy

6.9
IMDb 6.9/10 45 671 głosów

2022

Marvel

Oglądaj cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu online HD

Dobrze wiemy jak ważnym elementem w tym uniwersum jest film Doktor Strange w multiwersum obłędu. Nie jest tajemnicą, że Marvel Cinematic Universe uważa, że ponowne kręcenie jest integralną częścią ich procesu tworzenia filmów. Już od filmu Morbius tak było. Studio miało powtórne sesje zdjęciowe do prawie wszystkich swoich filmów, aby zapewnić fanom jakość. A teraz słyszymy, że najnowsza oferta MCU, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, również będzie podążać za tym samym. To ciekawa informacja. Miejmy nadzieję, że film Top Gun: Maverick będzie takim samym hitem. A to bardzo możliwy scenariusz.

W przeszłości szef MCU, Kevin Feige, nazwał go nawet „pierwszym horrorem” z przebojowej serii filmowej, wraz z bardziej dziwacznymi i bardziej intensywnymi obrazami, gdy wieloświat otwiera się na wszelkie horrory. MPAA zgodziło się z tym odczuciem, nadając nadchodzącemu filmowi ocenę PG-13 za „intensywne sekwencje przemocy i akcji, przerażające obrazy i trochę języka”. Z Samem Raimim na czele, buduje tylko więcej oczekiwania na to, jak planuje wykorzystać swoje horrory, aby zrobić ten jeden z bardziej niepokojących filmów MCU do tej pory. Inaczej może być z serialem Moon Knight. Ale fani to akurat dobrze wiedzą.

Nowy Doktor Strange bez limitu online

Marvel zawsze tkwił w sferze PG-13 w swoich głównych filmach. Teraz coraz częściej widzimy przerażające obrazy. Wszystko wywodzi się z czasów, gdy Doktor Strange w multiwersum obłędu miał być kierowany przez Scotta Derricksona, kolejnego reżysera horrorów. Reżysera, który pochylił się nad przerażającymi możliwościami, jakie zapewnia wieloświat. Kiedy Raimi przejął kontrolę, celem pozostało, aby ta wycieczka MCU była trochę bardziej przerażająca. Zwiastuny i reportaże dały nam już przedsmak niektórych bardziej niepokojących aspektów, w tym ujęć zakrwawionej Wandy Maximoff i Doktora Strange’a w obliczu niesamowitych koszmarów z zaświatów. Moim zdaniem to idealnie pokazuje całość tego filmu online.

Podczas niedawnej rozmowy Bruce Campbell – aktor, który gra nieujawnioną scenę w głównej roli Benedicta Cumberbatcha, drażnił fanów na temat powtórki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powiedział. Podczas niedawnego wywiadu z Game Informer, aktor Bruce Campbell, Doctor Strange w Multiverse of Madness, mówił o powtórkach, które wciąż są czymś w Marvel Cinematic Universe. Dodał nawet, że nie ma pojęcia, czy jego kamea skończy się w końcowej części filmu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powiedział. Cały film Doktor Strange w multiwersum obłędu online to jeden z lepszych filmów od MCU jakie widziałem.

Zobacz też