Diuna (2021) - ZALUKAJ ONLINE

Diuna (2021)

Oglądaj cały film Diuna (2021) online HD

Jako pretensjonalny nastolatek w latach 70. nie czytałem zbyt wiele science fiction, nawet kontrkultury, więc Diuna online (2021) za mną tęskniło. Kiedy ukazał się film Davida Lyncha z 1984 roku, wspierany przez ówczesnego producenta Dino De Laurentiisa, też go nie czytałem. Jako pretensjonalny dwudziestokilkuletni miłośnik kina, jeszcze nie zawodowy, liczyło się dla mnie tylko to, że to był film Lyncha. Niestety ale trzeba było czekać na ten film online bardzo długo. Szkoda, ale cieszmy się, że jest już dostępny bez limitu.

W Dune wiele robi się ze snów. To pierwsze słowo w filmie Denisa Villeneuve, wypowiedziane potężnym, wstrząsającym głosem, zanim jeszcze pojawiło się logo produkcji. To prorocze sny niebieskookiej dziewczyny na planecie Arrakis prowadzą głównego bohatera Paula Atreidesa (Timothée Chalamet) ku jego tajemniczej przyszłości. Sam Villeneuve często nazywał Dune swoim wymarzonym projektem. A dla wielbicieli science-fiction, zwłaszcza tych, którzy od dawna czcili gęstą księgę Franka Herberta i dziesiątki lat czekali na jej pojawienie się na ekranie w bardziej udanym wcieleniu niż udało się poprzednim filmowcom, nie popełnijcie błędu. Diuna Villeneuve to adaptacja, którą zawsze marzyłem. Film online Wam się spodoba.

Cały film online na VOD

Nowa filmowa adaptacja książki, wyreżyserowana przez Denisa Villeneuve na podstawie scenariusza, który napisał z Ericiem Rothem i Jonem Spaihtsem, świetnie wizualizuje te sceny. Jak wielu z was wie, „Diuna (2021)” rozgrywa się w bardzo odległej przyszłości. Takiej, w której ludzkość ewoluowała pod wieloma naukowymi względami i zmutowała w wielu duchowych. Gdziekolwiek była Ziemia, ludzie w tym scenariuszu nie są na niej. Cesarska rodzina Atrydów jest w grze o władzę, z którą nie zaznajomimy się do końca przez jakiś czas, i której zadaniem jest rządzenie pustynną planetą Arrakis. Jestem ciekaw waszej opinii na temat tego filmu i filmu Small World. Ten drugi zaskoczył mnie na plus.

Świetny film dostępny bez limitu

Jeśli podejście do części pierwszej oznacza, że ​​Diuna (Dune) opowiada w zasadzie połowę historii, to zapewnia tej połowie tyle miejsca na oddech, ile potrzebuje. Po sennym bębnie otwierającym, w którym Chani w głosie podkłada antykolonialistyczne wątki. Tutaj spędzamy komfortową ilość czasu na Kaladanie, ustanawiając Duke Leto’s. poczucie obowiązku i podejrzenia rychłej zdrady; Niepokój Paula związany z jego brzemiennymi w zagładę marzeniami, jego umiejętnościami jako wojownika pod okiem siwowłosego Gurneya Hallecka. Moim zdaniem lepszym filmem w tym roku jest tylko Nie czas umierać. I to oczywiście bez dwóch zdań.

Diuna (2021) online Lektor PL

Przez cały czas filmowiec, współpracując z niesamowitymi technikami, w tym operatorem Greigiem Fraserem, montażystą Joe Walkerem i scenografem Patricem Vermette, udaje się przejść cienką granicę między wielkością a pompatycznością między tak nieskrępowanymi sekwencjami generującymi dreszczyk emocji, jak test Gom Jabbara, przyprawa ratowanie pasterzy, gryzacz gwoździ w burzy oraz różne spotkania i ataki robaków piaskowych. Jeśli nie jesteś osobą „Dune”, te aukcje brzmią jak bełkot, a przeczytasz inne recenzje narzekające na to, jak trudno jest to śledzić. Zresztą ciężko jest inaczej oceni cały film.

Kiedy w końcu tam dotrzesz, nadrzędna emocja, którą wywołuje Dune, naprawdę się włącza: niemal nieustanny podziw szczęki na podłodze. Poczucie skali wyczarowane z chwili na chwilę jest często zdumiewające. Operator Greig Fraser — który wcześniej wykonał oszałamiające ujęcia eksplozji planety w Łotr 1. Gwiezdne wojny — Historie — utrzymuje kamerę w dużej mierze statyczną i dostojną, z długotrwałymi szerokimi ujęciami, które pozwalają napić się wszystkich szczegółów wspaniałych scenografii i rozkoszować się widokami galaktycznych wizji Villeneuve.

W jednym ujęciu statki transportowe zmierzające do Arrakis są niczym mrówki nieistotne na tle głębokiej przestrzeni kosmicznej. Na poziomie gruntu są kolosalne. Film oczywiście dostępny w wersji Lektor PL jak i w wersji Napisy PL. Zawsze można użyć opcji pobieranie / download. Ale ostrzegamy film w jakości 4k zajmuje bardzo dużo miejsca na dysku.

Zobacz też