Cruella (2021)

Cruella (2021)

Cruella

1h 58min Komedia

6.1
IMDb 6.1/10 41 212 votes

2021

Cruella (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

Oglądaj cały film Cruella (2021) online HD

Historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon. W Londynie lat 70., w trakcie rewolucji punk rockowej, młoda grifterka imieniem Estella jest zdeterminowana, by wyrobić sobie markę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei, którzy doceniają jej apetyt na psoty, i razem są w stanie zbudować sobie życie na londyńskich ulicach.
Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, która jest niesamowicie szykowna i przerażająco wytworna. Ale ich związek wprawia w ruch bieg wydarzeń i rewelacji, które sprawią, że Estella obejmie swoją nikczemną stronę i stanie się hałaśliwą, modną i zemstą Cruellą. Myślę, że będziecie zadowoleni. Jeżeli chcecie więcej dreszczyku emocjo to koniecznie musicie zobaczyć film Ciche miejsce 2. To będzie przerażający seans. Obiecujemy.

Cruella (2021) online lektor PL

Cały film Cruella online to idealna rozrywka dla dzieci. Polecamy ją każdemu, czy to w wersji dubbing PL czy wersji Lektor PL. Wszystkie są oczywiście w jakości ultra HD lub lepszej. Film online można obejrzeć bez limitu. To chyba coś co cieszy najbardziej. Zapraszamy na seans idealny. Chyba, że niektórzy z Was wolą jednak poczekac na seans w kinie, niż obejrzenie filmu online. To oczywiście wiele wyjaśnia. To trochę jak REPELIS CUEVANA online. To zrozumieją akurat tylko nieliczni.

Zobacz też