Creed II

Creed II

2h 12min AkcjaDramat

6.9
IMDb 6.9/10 2 398 votes

2018

Opis

W marcu 2016 Daphne Yang, dyrektor generalny tajwańskiej firmy CatchPlay będącej współproducentem filmu, stwierdziła, że New Regency rozważa stworzenie serii filmowej, jako że oparty jest on na „odnoszącej sukcesy serii gier Ubisoftu i stanowi idealny materiał na kontynuacje” 42 Planowane są dwa kolejne filmy, z których planowanie pierwszego rozpoczęło się w trakcie produkcji Assassin’s Creed 4. Fassbender dodał, że zmiana ta podyktowana była również chęcią uniknięcia skojarzeń z Matriksem 35 W filmowej siedzibie Abstergo znajduje się pomieszczenie z artefaktami, w którym przetrzymywane są bronie postaci znanych z gier, w tym miecz Altaïra ibn La-Ahada z Assassin’s Creed , łuk Ratonhnhaké:tona z Assassin’s Creed III , pistolety skałkowe Edwarda Kenwaya z Assassin’s Creed IV: Black Flag i laska z ukrytym ostrzem Jacoba Frye’a z Assassin’s Creed: Syndicate 34 26 Fassbender stwierdził, że Ubisoft był zainteresowany elementami stworzymi na potrzeby filmu i rozważa wprowadzenie niektórych z nich do gier 34. Aymar Azaïzia, dyrektor ds. marki Assassin’s Creed w Ubisofcie, stwierdził, że film, będący „zupełnie nową historią, z nowymi bohaterami pojawiającymi się w naszym uniwersum”, daje możliwości, żeby pojawiły się w nim „pewne znane twarze”, a fabuła rozgrywająca się współcześnie dotyczyć będzie Abstergo Industries 33 Fassbender stwierdził, że twórcy filmu chcąc uszanować elementy znane z gier, chcąc jednak dodać do nich coś od siebie. W październiku 2011 Sony Pictures ogłosiło, że rozpoczęło ostateczne negocjacje z Ubisoft Motion Pictures, mające na cele zrealizowanie trójwymiarowego filmu na motywach gier z serii Assassin’s Creed 5 6 W lipcu 2012 roku ogłoszono, że główną rolę w filmie zagra Michael Fassbender, który za pośrednictwem swojej wytwórni filmowej, DMC Film, będzie również jego koproducentem 7 Dyrektor generalny Ubisoft Motion Pictures Jean-Julien Baronnet stwierdził, że Fassbender był pierwszy wyborem studia pod względem obsady.

Abstrahując od tego czy filmy 360º są prawdziwymi doświadczeniami wirtualnej rzeczywistości czy tylko niezłą iluzją (dyskusja na temat tego zagadnienia przewijała się przez cały ubiegły rok), nie ulega wątpliwości, że oglądanie ich na goglach VR jest najlepszym sposobem w jaki możemy je odbierać. Na urodziny powiedz dziewczynie, że sklep dla dzieci iSpot na Nizinie Staropruskiej posiada wyprawka dla noworodka sklep online i tct (alcatel) alcatel one touch 4010x 4010e. Główny okres zdjęciowy filmu rozpoczął się 31 sierpnia 2015, a zdjęcia realizowano na Malcie , w Londynie , Hiszpanii oraz studio 007 Stage w Pinewood Studios 23 24 25 26 Za zdjęcia odpowiadał Adam Arkapaw, a za scenografie Andy Nicholson 27 W październiku do obsady dołączyli Jeremy Irons i Brendan Gleeson 28 W grudniu zdjęcia przeniesiono do Hiszpanii 23 , wyjawiono również, że Irons wciela się w rolę Alana Rikkina, dyrektora generalnego Abstergo Industries 29 Główny okres zdjęciowy zakończył się 15 stycznia 2016 roku 30 , zaś w lipcu zrealizowano dodatkowe zdjęcia w katedrze w Ely 31.

Równie dobrze Sylvester Stallone może jednak sugerować, że w filmie pojawi się syn Rosjanina albo że Creed 2 będzie po prostu utrzymany w podobnej stylistyce jak Rocky IV. Dopasuj serwis do siebie: stwórz listę twoich ulubionych programów, artykułów i materiałów video, ustaw powiadomienia, a także zapoznaj się z recenzjami filmów, które chcesz zobaczyć.

Creed II - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

Related movies
×
Życzymy miłego seansu!