Clifford. Wielki czerwony pies Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Animowane » Clifford. Wielki czerwony pies
Clifford. Wielki czerwony pies cały film CDA

Clifford. Wielki czerwony pies • CDA

Oryginalny tytuł: Clifford The Big Red Dog

Rok premiery:

1h 56min

Filmy AnimowaneFilmy Familijne

5.1
5.1/10 3 211 głosów

2021

USA / Kanada

Oglądaj cały film Clifford. Wielki czerwony pies online

W środę przed Świętem Dziękczynienia Paramount Pictures podzieliło się pierwszym spojrzeniem na tytułowego psa gończego. Oczywiście chodzi o nadchodzący film fabularny „Clifford. Wielki czerwony pies”. Ale zdecydowanie nie dziękujemy za tę wizualną potworność tego potwora wielkości ogromnego psiaka. Nie możemy do końca położyć łapę na tym, czego nienawidzimy w tej animacji CGI, ale na początek ten kolor futra. Niestety wydaje mi się, że producenci mogli bardziej się postarać w tej kwestii. Nie wiem dlaczego zrobili to właśnie w ten sposób. Problemy jak w filmie Najmro. Kocha, kradnie, szanuje. Ale to już osobna kwestia problemu.

Paramount Pictures opublikowało pierwsze spojrzenie na swoją adaptację popularnej książki dla dzieci, czyli  Clifford. Wielki czerwony pies. Duży pies wyglądał bardzo czerwony. To trochę przesada ale nic na to nieporadzimy. Gdy tylko zwiastun został upuszczony, Twitter i inne social media wybuchł reakcjami. Wiele krytyki spłynęło na ten film online. Niewiele z nich było dobrych. Po prostu wyszukaj „Clifford” na Twitterze lub Facebooku, a zobaczysz wiele reakcji, od przerażających po zabawne. Ale jedyną rzeczą był wygląd psa. Wielu komentowało, jak pies wyglądał dziwnie – ale głównie w odcieniu czerwieni. Podobnie było z filmem Sonic. Szybki jak błyskawica. Ale ten temat już zostawmy.

Clifford. Wielki czerwony pies online Lektor PL

Negatywna krytyka Clifforda to deja vu dla Paramount, ponieważ przeszli przez to samo po pierwszym spojrzeniu na Sonic the Hedgehog. Fani postaci z gry wideo natychmiast przerazili się na Twitterze, gdy zobaczyli jego zęby, nazywając ich „przerażającymi” i „koszmarnymi”. To skłoniło najważniejsze do opóźnienia premiery, aby produkcja mogła dalej pracować nad przeprojektowaniem postaci. Równie dobrze mogłaby to być ta sama sytuacja w przypadku Clifforda. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

W filmie przyjaciółka/właścicielka Clifforda z książek Emily Elizabeth, grana przez Darby Camp, spotyka magicznego ratownika zwierząt (John Cleese), który daje jej małego, czerwonego szczeniaka. Nigdy nie spodziewała się, że obudzi się w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku, aby znaleźć gigantycznego psa o długości 10 stóp, zgodnie z dostarczoną przez Paramount fabułą. Clifford. Wielki czerwony pies online w jakości HD niestety nie zachwyca.

Film animowany bez limitu w wersji Dubbing PL

W filmie Clifford The Big Red Dog w reżyserii Walta Beckera występuje Darby Camp jako Emily Elizabeth, uczennica gimnazjum Emily, która spotyka magicznego ratownika zwierząt (John Cleese), który daje jej małego, czerwonego szczeniaka. Nigdy nie spodziewała się, że obudzi się w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku i zobaczy gigantycznego trzymetrowego psa. Podczas gdy jej samotna matka (Sienna Guillory) wyjechała w interesach, Emily i jej zabawny, ale impulsywny wujek Casey (Jack Whitehall) wyruszają na przygodę na krawędzi siedzenia.

Film Paramount Pictures oparty jest na psiej postaci Scholastic Books o tym samym imieniu. W książkach dla dzieci, które zostały pierwotnie napisane przez Normana Bridwella i po raz pierwszy opublikowane w 1963 roku, Emily Elizabeth jest znacznie młodszą dziewczyną, a jej mama i tata są razem, a rodzinny zwierzak Clifford to gigantyczny, przyjazny labrador retriever. Ten Clifford wygląda bardziej jak golden retriever, po prostu, bez złotego. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii na ten temat. Może będą inne niż nasze.

Podobne filmy do Clifford. Wielki czerwony pies:
Inne filmy online CDA