Bumblebee

Bumblebee

1h 58min AkcjaSci-Fi

6.9
IMDb 6.9/10 3 617 votes

2018

`

Opis

Na początek 2012 roku planowane jest wprowadzenie na rynek nowej wersji Camaro- ZL1, posiadającego silnik mocy 550 KM oraz modeli edycji limitowanych, jak właśnie seria specjalna Transformers 2012, która dostępna będzie w Ameryce Północnej w dwóch wariantach wyposażenia: 2LT i 2SS. Jednak z tyłu głowy zawsze pojawia się myśl, że zwiastuny zwiastunami, ale ostatecznie od czasu pierwszej części Transformers, nie widziałem dobrego filmu z tymi wielkimi robotami. Według informacji jakie pojawiają się w Sieci, planowany na przyszły rok film Transformers 6 został skasowany, a nadchodzący w tym roku spin-off Bumblebee: The Movie, będzie ostatnim w tym uniwersum na jakiś czas. Wytwórnia Paramount Pictures nie zamierza jednak z tego powodu żegnać się z kasową serią i już w przyszłym roku zobaczymy kolejny film osadzony w tym samym świecie, skupiający się na sympatycznym robocie imieniu Bumblebee.

Spodziewany jest dalszy wzrost sprzedaży, dzięki wprowadzeniu w Ameryce Północnej na pocz±tku przyszłego roku Camaro ZL1, wyposażonego w silnik mocy 550 KM, a także modeli limitowanych edycji, takich jak specjalna edycja Transformers. Camaro pojawił się po raz pierwszy na ekranie filmu Transformers w 2007 roku i to w tej produkcji został poddany największym „zmianom”. Po tym obrazie widzowie powinni się spodziewać w następnej kolejności oddzielnego filmu opowiadającego historii postaci Bumblebee (premierę tego widowiska zaplanowano na 8 czerwca 2018 r.). Z kolei 6. część megaprodukcji „Transformers” trafi do multipleksów 28 czerwca 2019 roku.

Kiedy Sam przyjechał wraz z ojcem, który chciał mu kupić auto Bumblebee „zachęcił” sprzedawcę do sprzedania Samowi właśnie jego poprzez włączenie radia wysokiej częstotliwości oraz wybijając szyby w sąsiednich samochodach. Poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących spin-offu serii „Transformers”, który skupiać będzie się na lubianym przez widzów żółtym Bumblebee. Bumblebee to jeden z ukochanych przez fanów rodzaj Transformersa i dlatego właśnie doczekał się on swojego własnego spin-offa w uniwersum z którego pochodzi.

W piątek Paramount ujawnił, że w 2017, 2018 i 2019 do kin trafią trzy nowe filmy z serii ” Transformers „. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie będą bezpośrednimi kontynuacjami cyklu w reżyserii Michaela Baya. Spodziewany jest dalszy wzrost sprzedaży, dzięki wprowadzeniu w Ameryce Północnej na początku przyszłego roku Camaro ZL1, wyposażonego w silnik mocy 550 KM, a także modeli limitowanych edycji, takich jak specjalna edycja Transformers. Chevrolet Camaro ponownie zagra rolę Autobota „Bumblebee” w filmie „Transformers: Dark of the Moon”, który będzie wchodził na ekrany na całym świecie od 28 czerwca.

Kanadyjski aktor głosowy potwierdził, że usłyszymy go także w przyszłorocznym Bumblebee, co można traktować jako potwierdzenie pojawienia się w tym filmie Optimusa. Film opowiada historię Sama Witwicky, który kupuję swój pierwszy samochód, stary Chevrolet Camaro i wkrótce przekonuję się, że to nie jest tylko samochód. Pamiętajmy jednak, że film powstał w lipcu 2007 roku, na dwa lata przed pojawieniem się tego modelu w oficjalnej sprzedaży.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak prezentuje się pierwszy film Transformersach, w którego powstaniu nie bierze udziału Michael Bay, to zapraszamy poniżej. Jak na razie nie jest jasne czy tylko w takiej formie przywódca Autobotów powróci w pierwszym spin-offie Transformersów, ale reżyser zapowiedział, że film będzie pełen easter eggów, które zadowolą fanów.

Bumblebee - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

Related movies
×
Życzymy miłego seansu!