Bullet Train (2022) Cały film (2022) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Bullet Train (2022)
Bullet Train (2022) cały film CDA

Bullet Train (2022) • CDA

Oryginalny tytuł: Bullet Train

Zalukaj cały film Bullet Train (2022) online HD

Istnieje wiele dużych, głupich filmów akcji, które mogą dostarczyć emocji bez dokładnego obciążania mózgu. Są też filmy, które są tak strasznie głupie, że omijają poczucie winy. Takie produkcje często kończą jako zagrożenie dla nich samych. Cały film Bullet Train online wpada do tej drugiej opcji. Moim zdaniem ten film online jest tak idiotyczny, że nie uwierzyłbyś jak bardzo. Nawet polska produkcja Każdy wie lepiej jest lepsza od tego. Trochę szkoda mi takich filmów. Nie powinno się tak dziać w tych czasach.

Obsada światowej klasy, czyli VOD online

Zalukaj film online, który jest zaadaptowany z powieści Kōtarō Isaki z 2010 roku. Założenie tego filmu jest bardzo proste. Główny aktor, czyli Brad Pitt gra prywatnie wynajętego agenta o kryptonimie Biedronka. To gość, który jest zatrudniany przez nieznanych klientów do wykonywania różnych podejrzanych misji. Mogą to być zabójstwa, ale ponieważ po okresie poszukiwań duszy i terapii wraca do mrocznych wód najemników. Jego pierwsza misja po powrocie do branży jest teoretycznie bardzo łatwa.

Aktor w filmie Bullet Train (2022) musi tylko ukraść srebrną teczkę w pociągu-naboju jadącym do Kioto. Niestety bohater nie ma tyle szczęścia. Szybko okazuje się, że cały pociąg jest pełen wynajętych zabójców, ekstrawagancko uzbrojonych w pistolety, miecze, urazy i wybór toksyn, z których wszyscy zdają się dźgać sobie nawzajem w twarz. Zdecydowanie inaczej to wygląda w serialu Ród smoka, który podbija rekordy oglądalności w stacji HBO MAX. A to dopiero początek.

Oglądaj cały film Bullet Train (2022) bez limitu online

W obsadzie kluczowe znaczenie ma brytyjski duet o niemal braterskiej więzi: Tangerine (Aaron Taylor-Johnson) i Lemon (Brian Tyree Henry). Taylor-Johnson to staruch w ostrym garniturze, który wygląda, jak w tym zuchwałym, pustym filmie, jakby mógł zostać przeszczepiony z nieznośnego serialu Kingsman Matthew Vaughna. Tymczasem Henry jest obciążony niewdzięczną rolą uczonego idioty.

Lemon ma obsesję na punkcie serii książek dla dzieci Thomas the Tank Engine i twierdzi, że zapewnia plan, dzięki któremu można odczytać podstawowe cechy danej osoby. Tak więc Henry jest zasadniczo przyzwoity, ale Diesel jest nikczemny i śliski. Jak można się było spodziewać, obsada Bullet Train skłania się w stronę końca spektrum Diesela. Natomiast resztę musicie już ocenić sami. Ogólnie cały film online mógłby być dużo lepszy.

Podobne filmy do Bullet Train (2022):
Inne filmy online CDA