Blade Runner 2049 Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Science Fiction » Blade Runner 2049
Blade Runner 2049 cały film CDA

Blade Runner 2049 • CDA

Oryginalny tytuł: Blade Runner 2049

Warto jednak zauważyć, że nie ma specjalnego znaczenia czy dzieło Villeneuve’a jest rozwinięciem, poszerzeniem, uaktualnieniem czy pogłębieniem świata stworzonego przed Ridleya Scotta (czy może raczej Philipa K. Dicka ). Te dysputy mają przede wszystkim znaczenie semantyczne; borykając się z problemami terminologicznymi i wciskając gdzie tylko się da nieuchronne skądinąd porównania z Łowcą androidów możemy stracić szansę na to, by dostrzec w Blade Runnerze 2049 niezmierzone bogactwo znaczeń i niuanse-klejnoty, które sprawiają, że mamy tu do czynienia z jednym z najlepszych filmów science fiction ostatnich lat. Wydaje mi się, że w niektórych widzach bardzo podobne odczucia może wzbudzić seans filmu Blade Runner 2049 Znajdą się malkontenci ogłaszający wszem wobec, że mamy tu do czynienia z braniem się za łby z legendą Łowcy androidów tudzież kolejnym przejawem mody na tworzenie wysokobudżetowych sequeli popularnych produkcji. Filmy z tego roku nie podchodzą mi jakoś, blade runner ma coś takiego w sobie że się go ogląda, nie wiem czy to ze mną coś jest nie tak czy twórcami. Na najmłodszych użytkowników czekają animacje i filmy przyjaźni, miłości czy ratowaniu świata przed złem, w tym „Przygoda na Antarktydzie” pokazująca wzruszającą relację, jaka może połączyć człowieka i zwierzęta, a także drugi sezon serialu „Niebezpieczny Henryk” chłopcu, który staje się pomocnikiem superbohatera i utrzymuje to w sekrecie przed swoimi rodzicami.

Jeśli Blade Runnera 2049 spotka los podobny do Łowcy androidów i dopiero po latach zostanie gremialnie okrzyknięty arcydziełem, to stanie się tak głównie za sprawą warstwy wizualnej filmu. Bez wątpienia w tym wszystkim znajdziemy ducha Blade Runnera z 1982 roku, którego udało się nie tylko przywołać, ale także i ożywić w nowy, niezwykle atrakcyjny sposób. I z tego zadania wywiązuje się znakomicie, nawet jeśli do dyspozycji ma niewyobrażalnie większe środki od tych, którymi dysponował reżyser Łowcy androidów Trudno więc próbować oskarżyć twórcę Blade Runnera 2049 to, że korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie wiążą się ze zmieniającym się z dnia na dzień światem.

Są w tym filmie momenty, w których może się wydawać, że znamy całą historię, wiemy, jak to się wszystko potoczy, po czym nagle się okazuje, że w sumie, to nie wiemy nic i tak naprawdę to dzieje się coś jeszcze innego. Wtedy w 2019 roku agent Rick Deckard ścigał w Los Angeles zbuntowane androidy z serii Nexus 6. Teraz w 2049 roku do akcji wkracza nowy Blade Runner, czyli łowca – oficer K Niespodziewanie funkcjonariusz odkrywa spisek, który może zniszczyć pozostałości dawnego porządku i społeczeństwa. Tutaj Obejrzysz Online: -seriale.online/blade-runner-2049-2017-caly-film/ Pobierz Film: -seriale.online/blade-runner-2049-2017-caly-film/ „Blade Runner 2049 Cda”, wyreżyserowany przez Bliktisa Villeneuve, jest rozszerzeniem „The Blade Athlete Jogger”, filmu Ridleya Scotta z 1982 roku.

Akcja nowego „Blade Runnera” rozpoczyna się w 2049 roku, czyli dokładnie 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w filmowym oryginale. Akcja „Blade Runner 2049”, sequela „Łowcy androidów”, rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka „Czy androidy śnią elektrycznych owcach?”. Podjęcie się nakręcenia kontynuacji historii sprzed 35 lat wymaga nie lada odwagi i rzadko widuje się tak udane powroty, jak w przypadku Blade Runner 2049.

Podobne filmy do Blade Runner 2049:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne filmy online CDA