Batman (2022) Cały film (2022) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Batman (2022) cały film CDA

Batman (2022) • CDA

Oryginalny tytuł: The Batman

Oglądaj cały film Batman (2022) online HD

Nie oczekuj nieuzasadnionej przemocy ani nadmiernych bomb atomowych w nowym filmie Batman 2022. Najnowsza historia Caped Crusader, z Robertem Pattinsonem w roli enigmatycznego obrońcy Gotham City, otrzymała ocenę PG-13 od Motion Picture Association. To trochę dziwna ocena. Stało się tak pomimo spekulacji, że film Warner Bros. mógłby zostać oceniony jako R. No ale nie przejmujmy się tą kwestią. Cały film online jest dość dobry i spokojnie mogę powiedzieć, że jest równie dobry jak film Gra fortuny. Chociaż ten drugi miał trochę lepszy klimat.

Robert Pattinson jako nowy superbohater

Według MPA film ocenili jako PG-13. To wszystko za mocne, brutalne i niepokojące treści, treści związane z narkotykami, ostry język i pewne sugestywne materiały. Źródła zbliżone do filmu mówią, że „Batman (2022)”, który jest bardziej ugruntowany w rzeczywistości niż ostatnie adaptacje DC, był w stanie zdobyć PG-13 zamiast oceny R. To wszystko dlatego, ponieważ nie ma nadmiernego wulgarnego języka ani nagości. Jednak w filmie obfitują intensywne sceny akcji. Bardziej przypomina wybuchające budynki i wraki samochodów niż bezlitosne ciosy nożowe lub strzelaniny. Dlatego tak się właśnie stało. Film Krime Story Love Story też ma w sobie to coś. zobaczymy jak będzie naprawdę.

Batman (2022) online Lektor PL

Mając to na uwadze, mniej prowizoryczna ocena nie jest niespodzianką, ponieważ niezwykle ponura trylogia „Mroczny rycerz” Christophera Nolana została ochrzczona jako PG-13. Mimo to w Warner Bros. panowała wewnętrzna rozmowa, że ​​strażnik Pattinsona może być pierwszą adaptacją Batmana z oceną R. A to wszystko ze względu na jej mroczny i chropowaty ton. W przeszłości prezes Warner Bros. Picture Group, Toby Emmerich, wyrażał chęć odróżnienia DC od stosunkowo przyjaznego rodzinie Marvel Cinematic Universe Disneya. Inne filmy takie jak „The Suicide Squad” Jamesa Gunna, szalony „Joker” Joaquina Phoenixa i „Birds of Prey” były dobre ale nie aż tak. Zobaczymy czy to pozwoli na dobre oceny filmu Batman.

Podobne filmy do Batman (2022):

Inne filmy online CDA