Bad Boy 2020

Bad Boy 2020

Bad Boy

2h 15min DramatKryminał

4.7
IMDb 4.7/10 15 512 votes

2020

Bad Boy 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

Gdzie oglądać cały film Bad Boy 2020 online?

Bad Boy nie zaczyna się źle. Dostajemy bardzo żywy obraz polskiej patologii, w której ojciec pije, bije, niszczy. Na koniec lubi upokorzyć swoją żonę za na przykład brak entuzjazmu dla śpiewu Kibola. W takich okolicznościach wychowuje się dwóch braci: Paweł i Piotr. Nawet w młodym wieku istnieją różnice w ich postaciach. Nic dziwnego, że pierwszy staje się charyzmatycznym przywódcą fanów klubu, którzy w filmie są tajemniczo nazywani „Unią”, a drugi policjantem. Również z tego gatunku nie jest to bardzo czyste, ale teoretycznie ma pozytywną stronę mocy. Ciekawe rzeczy dzieją się z przez filmy cda.

Najważniejsza jest rodzina – głoszą politycy. Nie tracisz braci – ryczą raperzy. A jak to właściwie jest? Jak w życiu bieguna statystycznego, tj. H. Niezbyt kolorowy; Chociaż niebieskie kolory Unii Warszawa ukształtowały braci Pawła (Antoni Królikowski) i Piotra (Maciej Stuhr), tragiczne wydarzenia z dzieciństwa spowodowały, że ścieżki braci całkowicie się rozdzieliły. Bardziej dynamiczny stał się kibol i zasady na stadionie, a drugi, wzorowany na celniku Sevres, dołączył do policji, gdzie liczy każdą kroplę benzyny, która została spalona w samochodzie służbowym. Przez lata szli swoją własną drogą, ale ostatecznie spotkali się na skrzyżowaniu, gdzie żadne z nich nie chciało ustąpić drugiemu.

Patryk Vega powinien przestać już tworzyć filmy

Jak zapewne się domyślacie, podstawowe fundamenty fabuły proszą cię o nakreślenie ich w klasyczny sposób, gdy taka podstawa jest dostępna. To dlatego, że Piotr staje się bramą do świata przestępczego, który jest tutaj chuligaństwem. Aby uczynić to nieco bardziej interesującym, brat postaci Kibola jest tylko paszportem dla innej ważnej postaci. Ola Fogiel to z zawodu prawnik i policjant, który marzył o tajnej pracy. Aby sprawić, by ta zabawa była smutna nie tylko dla tej trójki, towarzyszy jej Andrzej Grabowski, którego obecność jako policjanta w filmach Patryka Vegas na krótko przed przejściem na emeryturę jest tak oczywista, jak oczywiste, że będzie wiele ostrych przekleństw.

Cały film Bad Boy 2020 nie jest dobrym rozwiązaniem. Gorzej, aktorzy męczą się tym. Podczas gdy Antoni Królikowski ma zdolność do szaleństwa na ekranie i w rzeczywistości był prawdopodobnie ograniczony jedynie jego własną wyobraźnią, nadal wygląda to dziwnie, gdy Vega tworzy go jako wojownika z łatwym wyścigiem, który miażdży głowy kilku policjantom . Poważnie? Jest to jednak nic w porównaniu do twórczości Macieja Stuhra, który miał jedno z najgorszych występów w swojej karierze. Czy scena masturbacji stanie się memem? Jest taka okazja.

Zobacz też