After. Ocal mnie (After We Fell) - OGLĄDAJ ONLINE

After. Ocal mnie (After We Fell)

After. Ocal mnie (After We Fell)

Oryginalny tytuł: After We Fell

1h 48min Melodramat

6.1
IMDb 6.1/10 12 311 głosów

2021

Oglądaj cały film After Ocal mnie online HD

Dobra wiadomość, jeśli jesteś fanem serii After! Trwają prace nad trzecim filmem, więc przygotujcie się odpowiednio. After We Collided — czyli drugi film z serii After, oparty na gorącym fanficu o Harrym Styles — trafił na nasze ekrany w październiku, a kolejny film, After. Ocal mnie (After We Fell), jest już w drodze. Pełne ujawnienie: sequel prawie sprawił, że poczułem się, jakbyśmy skończyli dokładnie tam, gdzie zostawił nas pierwszy film, ale mówią, że trzeci raz to urok, prawda? Więc co dokładnie czeka nasza para rezydentów, Tessa i Hardin, w filmie numer trzy? Oto wszystko, co wiemy o kolejnej odsłonie. Niestety ten film oglądajcie bez dzieci. Jeżeli chcecie obejrzeć coś z nimi to polecamy film Hotel Transylwania: Transformania. To idealna rozrywka dla całej rodziny.

After Ocal mnie online Lektor PL

Życie Tessy zaczyna się rozklejać. Nic nie jest tym, o czym myślała. Nie jej przyjaciele. Nie jej rodzina. Jedyna osoba, na której powinna móc polegać, Hardin, jest wściekły, gdy odkrywa ogromny sekret, który skrywa. I zamiast być wyrozumiałym, zwraca się do sabotażu. Tessa wie, że Hardin ją kocha i zrobi wszystko, aby ją chronić, ale jest różnica między kochaniem kogoś a możliwością posiadania go w swoim życiu. Ten cykl zazdrości, nieprzewidywalnego gniewu i przebaczenia jest wyczerpujący. Nigdy nie czuła się tak intensywnie dla nikogo, tak podekscytowana czyimś pocałunkiem – ale czy niepohamowane ciepło między nią a Hardinem jest warte całego dramatu? Kiedyś miłość wystarczyła, by ich trzymać razem. Cały film After Ocal mnie jest taki obojętny. Wydaje mi się, że poprzednie części były lepsze.

Film online bez limitu w jakości HD

Chociaż Tessa jest bardzo sprytna dla niektórych rzeczy, dla innych może być bardzo gęsta. Ze wszystkich miejsc zostaje zaproszona na imprezę „wyjazdową” w akademiku. Dlaczego miałaby w ogóle rozważać pójście tam i spotykanie się z tymi wszystkimi ludźmi, którzy byli dla niej tylko okropni? Krzyczałam na całe gardło z frustracji, ok dobrze, może krzyczałam do moich aktualizacji Goodreads, ale poważnie Tessa! Nie chcę podawać zbyt wielu szczegółów, ale po prostu wiedz, że jest dramat, dramat domu bractwa, dramat taty Tessy, dramat matki Tessy och! a jeśli nie zgadłeś? Tak, jest mnóstwo dramatu Zeda! Jestem ciekaw Waszych opinii na temat filmu After Ocal mnie online.

Zobacz też