41 dni nadziei Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » 41 dni nadziei
41 dni nadziei cały film CDA

41 dni nadziei • CDA

Oryginalny tytuł: Adrift

1h 58min

Dramaty

7.1
7.1/10 12 730 głosów

2018

Gdy dwaj zapaleni żeglarze wyruszyli w podróż przez ocean, Tami Oldham (Woodley) i Richard Sharp (Claflin) nie mogli przewidzieć, że będą płynąć bezpośrednio do jednego z najbardziej katastrofalnych huraganów w historii. Bohaterami filmu „41 dni nadziei” są Tami (Shailene Woodley) i Richard (Sam Claflin), dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy, którzy wyruszają w rejs przez Pacyfik do odległej tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii… W rolach głównych nominowana do Złotego Globu Shailene Woodley oraz Sam Claflin, znany z filmów „Igrzyska Śmierci” i „Zanim się pojawiłeś”. 5.8. Po rozstrzygnięciu Konkursu Organizator skontaktuje się z laureatami Konkursu za pośrednictwem serwisu społecznościowego, w którym opublikowano ogłoszenie konkursowe poprzez wiadomość prywatną z informacją wygranej oraz prośbą przesłanie drogą elektroniczną wskazanych danych osobowych niezbędnych do przekazania nagrody wraz z następującą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w konkursie” – w terminie nie późniejszym niż dni.

Uczestnik konkursu udziela Organizatorowi na podstawie niniejszego postanowienia zezwolenia na korzystanie z zależnych praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji wymienionych powyżej, ile dla eksploatacji ww. pracy konkursowej na tych polach konieczne lub potrzebne jest stworzenie utworu zależnego, a także zezwolenia na udzielenie wzajemnego i równoczesnego lub samodzielnego opracowania, przeróbki, adaptowania części lub całości w tym przez nadawanie im różnego rodzaju form (zmienionej, skróconej, poszerzonej lub skondensowanej) z prawem do reprodukowania na nośnikach zapisu (dyskietce, karcie pamięci, diapozytywie, slajdzie, mikrofilmie, fotokopii, mikroreprodukcji, nośniku CD oraz DVD itp.) oraz z prawem do wykorzystania na nośnikach dźwięku i obrazu. Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi na nas przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjęliśmy nową politykę prywatności , w której wyjaśniamy w jaki sposób zbieramy, przetwarzamy i chronimy wasze dane osobowe. „41 dni nadziei” w reżyserii Baltasara Kormakura („Everest”) to oparta na faktach historia Richarda Sharpa oraz Tami Oldham, młodej pary, która postanawia wybrać się w rejs po Pacyfiku.

4.9. Uczestnik konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na wielokrotne (nieograniczone ilościowo, czasowo i terytorialnie) oraz nieodpłatne korzystanie w całości jak i w dowolnie wybranych fragmentach z jego pracy konkursowej (zgłoszenia) przez Organizatora oraz firmy powiązane z Organizatorem kapitałowo lub osobowo w sposób pośredni lub bezpośredni jak również przez podmioty wskazane przez Organizatora na wszystkich znanych polach eksploatacji, a w szczególności: Nie da się ukryć, że „41 dni nadziei” jest filmem miłości nakierowanym na wzruszenie, ale jednocześnie to opowieść przetrwaniu wobec niszczycielskiej natury. „41 dni nadziei” to historia Tami Oldham Ashcraft (Shailene Woodley) i jej narzeczonym Richardzie Sharpie (Sam Claflin), których rejs po Pacyfiku został przerwany w 1983 roku przez gwałtowny sztorm.

6 lipca 2018 roku do sprzedaży w polskich sklepach internetowych trafił soundtrack z filmu ” 41 dni nadziei ” (w naszych kinach także od 6 lipca). Być może to sezon na filmy żeglarzach, bo niedawno mieliśmy okazję oglądać w kinach Na głęboką wodę Podobnie jak rzecz miała się z brytyjską produkcją, najnowszy film islandzkiego reżysera Baltasara Kormákura ( Everest , 101 Rejkiawik) oparty jest na prawdziwej historii. W efekcie film można ocenić jako średniak, którym zapomni się szybciej niż jednej z przeciętnych komedii z Cameron Diaz, a historia nie intryguje na tyle, by chcieć ją po seansie zgłębić sięgając po książkę Tami, na podstawie której powstał film.

Tym razem mamy więcej wody – „41 dni nadziei” to opowieść autentycznej historii małżeństwa, które wpadło w tarapaty podczas jachtowego rejsu przez Pacyfik. 7.1. Przetwarzanie danych odbywa się w zakresie określonym przepisami ustawy ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r., Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych) oraz ustawy zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia 2016/679.

Podobne filmy do 41 dni nadziei:
Inne filmy online CDA